Lyžiarske stredisko Skalka - servis, požičovňa a bazár

Lyžiarske stredisko Skalka Arena sa nachádza vo výške 1005 - 1252 m n.m. v pohorí Kremnické vrchy neďaleko Kremnice. Ak potrebujete servis, požičovňu či bazár zastavte sa u nás na Bajkalská 2/B v Bratislave a poradíme vám.

4 vleky a 1 sedačková lanovka
od 9:00 do 16:00 hod.
5,5 km zjazdoviek
4 úrovne trate

Informácie o stredisku Skalka

Lyžiarske stredisko Skalka Arena má takmer 5,5 km zjazdoviek (1 km veľmi ľahká, 0,5 km ľahká, 3 km stredne ťažká a 1 km ťažká zjazdovka). Všetky zjazdovky sú výborne vybavené a vhodné pre všetkých lyžiarov a snowboardistov. Za hodinu zvládne prepraviť až 4650 lyžiarov. Poskytuje prekrásne výhľady na okolité pohoria Veľká Fatra a Nízke Tatry. Stredisko má sieť kvalitných bežkárskych tratí, ktorých dĺžka je až 60 km. Predpoklad spustenia zimnej sezóny je od decembra do apríla od 9:00 - 16:00 hod.

Stredisko má 5 vlekov a 8 zjazdoviek z čoho 2 sú ľahké, 4 stredne ťažké a 2 náročné trate. Na Skalke sa pravidelne konajú bežecké súťaže pod záštitou FIS a Euroloppet. V stredisku sa nachádza Relax centrum s piatimi saunami, bazénom, bowlingom alebo fitnessom. 

Servis

  • Pravidelný servis prispieva k zvýšeniu životnosti lyží, bezpečnosti jazdca a k dokonalému pôžitku z lyžovačky.

  • Zabezpečujeme odborné športové poradenstvo a profesionálny servis lyží, snowboardov, skialpov, bežiek a bootfitting.

  • Servisujeme na špičkových strojoch, ako je napr. Reichmann SF 4 Race, Reichmann DTS-U Pro, Wintersteiger Sigma RS 350 alebo R off B.

  • Využite jedinečnú možnosť online rezervácie už teraz.

Požičovňa

  • V našej požičovni si môžete požičať z veľkého množstva zimného sortimentu lyže, snowboardy, skialpy alebo bežky.

  • S výberom vám ochotne poradia naši skúsení zamestnanci. Na výber máte kvalitné a značkové lyže, lyžiarky, prilby, palice, okuliare, snowboardy, snowboardovú obuv, bežky, bežeckú obuv, obal na lyže, chránič chrbta, skialpové lyže, skialpové lyžiarky, stúpacie pásy a pod.

  • Požičovňu máme rozdelenú na požičovňu pre deti, študentov, dospelých. Okrem štandardnej výstroje požičiavame aj kvalitnú skialpovú výstroj a snežné korčule sled dogs.

Bazár

  • Vyberte si správne bazárové lyže, lyžiarky, snowboardy, skialpybežky a navštívte náš lyžiarsky bazár

  • V ponuke nájdete jazdené modely od renomovaných výrobcov, ako je napr. Atomic, Elan, RossignolStöckli, Fischer, Head, Salomon Dynafit.

  • Pohodlne a vymeníme zakúpený bazárový sortiment za iný, prípadne bez problémov vieme vykúpiť vašu lyžiarsku vystroj.

Fotogaléria strediska