Lyžiarske stredisko Jasenská dolina - servis, požičovňa a bazár

Lyžiarske stredisko Jasenská dolina leží v pohorí Veľká Fatra v nadmorskej výške 540 - 770 m. Patrí medzi najznámejšie strediská vo Veľkej Fatre s dobrými podmienkami pre lyžovanie a snowboarding. Ak potrebujete servis, požičovňu alebo bazár zastavte sa u nás na Bajkalská 2/B v Bratislave a poradíme vám.

2 úrovne trate
5,3 km zjazdoviek
od 9:00 do 16:00 hod.
6 vlekov a 1 sedačka

Informácie o stredisku Jasenská dolina

Lyžiarske stredisko sa nachádza na úpätí severných svahov vrchu Lysec neďaleko od obce Bela - Dulice a Turčianske Jaseno. Nájdete tu viac ako 5,3 km zjazdoviek, pričom ľahká trať má 2,2 km a stredne náročná trať 3,1 km. Spolu 6 vlekov a 1 sedačková lanovka sa postará o dokonalý zážitok z lyžovačky. Predpoklad spustenia zimnej sezóny je naplánovaný od druhej polovice decembra do marca následujúceho roka v čase 9:00 - 16:00 hod.

Kapacita strediska je 6200 osôb za hodinu. V bezprostrednej blízkosti zjazdovky sa nachádza veľké parkovisko. Je vhodné aj pre menej skúsených lyžiarov, disponuje sedačkovou lanovkou Enterprise so skráteným čakaním a technickým zasnežovaním. Okrem toho tu nájdete bary, reštaurácie či lyžiarsku školu.

Servis

  • Pravidelný servis prispieva k zvýšeniu životnosti lyží, bezpečnosti jazdca a k dokonalému pôžitku z lyžovačky.

  • Zabezpečujeme odborné športové poradenstvo a profesionálny servis lyží, snowboardov, skialpov, bežiek a bootfitting.

  • Servisujeme na špičkových strojoch, ako je napr. Reichmann SF 4 Race, Reichmann DTS-U Pro, Wintersteiger Sigma RS 350 alebo R off B.

  • Využite jedinečnú možnosť online rezervácie už teraz.

Požičovňa

  • V našej požičovni si môžete požičať z veľkého množstva zimného sortimentu lyže, snowboardy, skialpy alebo bežky.

  • S výberom vám ochotne poradia naši skúsení zamestnanci. Na výber máte kvalitné a značkové lyže, lyžiarky, prilby, palice, okuliare, snowboardy, snowboardovú obuv, bežky, bežeckú obuv, obal na lyže, chránič chrbta, skialpové lyže, skialpové lyžiarky, stúpacie pásy a pod.

  • Požičovňu máme rozdelenú na požičovňu pre deti, študentov, dospelých. Okrem štandardnej výstroje požičiavame aj kvalitnú skialpovú výstroj a snežné korčule sled dogs.

Bazár

  • Vyberte si správne bazárové lyže, lyžiarky, snowboardy, skialpybežky a navštívte náš lyžiarsky bazár

  • V ponuke nájdete jazdené modely od renomovaných výrobcov, ako je napr. Atomic, Elan, RossignolStöckli, Fischer, Head, Salomon Dynafit.

  • Pohodlne a vymeníme zakúpený bazárový sortiment za iný, prípadne bez problémov vieme vykúpiť vašu lyžiarsku vystroj.

Fotogaléria strediska