Lyžiarske prilby Blizzard

Vyberte pre seba alebo svojich blízkych novú kvalitnú lyžiarsku prilbu Blizzard, ktorá naplní vaše očakávania a dodá potrebný komfort a ochranu pred úrazom. Vyberte si z pánskych, dámskych alebo detských lyžiarskych prilieb. V prípade otázok alebo ak by ste sa chceli poradiť nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Lyžiarske prilby Blizzard

Blizzard je rakúska značka, ktorá už niekoľko desiatok rokov oblieka a plní riania rôznych profesionálnym, ale aj amatérskym lyžiarom. Ponúkajú kvalitný sortiment, ktorý bez problémov nie len naplní vaše očakávania, ale poskytne aj potrebné pohodlie. Nezabudnite na tie správne lyžiarske okuliare, ktoré štýlovo sadnú ku vašej prilbe, no hlavne naplnia vaše požiadavky. Lyžiarskym okuliarom sme sa bližšie venovali v našom blogovom článku - Lyžiarska prilba, ako základ výbavy moderného lyžiara.

V priebehu rokov získala značka Blizzard so svojím tímom lyžiarov mnoho ocenení:

  • V roku 1958 získal Fried Dänzer prvý titul majstra na lyžiach Blizzard v trojkombinácii. Roger Staub získal striebro v obrovskom slalome, Jean Vuarnet (FR) získal bronz v zjazde,
  • Rok 1962 priniesol víťazstvá profesionálov, ako Christl Haas, Erika Netzer a Marianne Jahn,
  • Zlato na olympijských hrách v Innsbrucku vyhrala Christl Haasová v zjazde v roku 1964,
  • Franz Klammer vyhral v roku 1983 svetový pohár v zjazde a Blizzard bol najúspešnejšou značkou v mužskom zjazde 1982/83,
  • Petra Kronbergerová vyhrala 3 sezóny za sebou a majstrovstvá sveta žien v roku 1990,
  • Kronbergerová v roku 1992 vyhral zlaté medaily v kombinácii a zjazde na OH v Albertville,
  • V roku 1998 Michaela Dorfmeister ukončila olympijské hry v Nagane so striebrom v super-G,
  • Renate Götschl vyhrala celkovo svetový pohár a malý krištáľový glóbus v Super-G v roku 2000,
  • Rok 2002 priniesol celkové víťazstvo vo Svetovom pohári pre Michaelu Dorfmeisterovú.

Lyžiarske prilby značky Blizzard

Vyberte si špičkovú lyžiarsku prilbu od výrobcu Blizzard:

Lyžiarska prilba Blizzard Double Visor

Táto lyžiarska prilba je veľmi ľahká a pevná. Vyrobená s technológiou Double InMold. Jedná sa o technológiu vstrekovanej penovej vrstvy priamo do tvrdej vonkajšej škrupiny. Má nastaviteľný sťahovací systém s možnosťou úpravy výšky krytov uší. Prilba obsahuje integrovaný štít s UV ochranou. Taktiež umožňuje nastavenie veľkosti, je tu prítomná ventilácia, ktorú si je taktiež možné nastaviť. Integrovaný štít s UV ochranou, ktorý ponúka vysoko kvalitnú podporu. Všetko dopĺňa antibakteriálna výstelka.

Lyžiarska prilba Blizzard Viva Double Visor

Viva Double Visor je typická svojou veľmi ľahkou váhou, pevnou konštrukciou. Táto lyžiarska prilba má v sebe, rovnako ako lyžiarska prilba vyššie, technológiu Double InMold, ktorá dodáva prilbe unikátnu ľahkosť, no nestráca na odolnosti a pevnosti. Má nastaviteľný sťahovací systém s možnosťou úpravy výšky krytov uší. Prilba obsahuje integrovaný štít s UV ochranou. Je možné si nastaviť veľkosť, je prítomná antibakteriálna výstelka a taktiež nastaviteľná ventilácia.

Filtrovať produkty

Ï