Giant Revolt

Doprajte si už teraz pohodlné a kvalitné gravelové bicykle Giant Revolt, ktoré sa hodia aj do náročnejšieho terénu. Spoznajte tiež jeho elektrickú verziu e-bike Giant Revolt+. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo na info@najsport.sk. V prípade predobjednania kontaktujte nášho špecialistu lukas.szabo@najsport.sk.

Giant Revolt

Spoznajte gravelový bicykel Giant Revolt

Kvalitné modely bicyklov Giant Revolt sú stvorené na jazdu po ceste, štrku, lesných či poľných cestičkách, ktoré sú upravené. Revolt od značky Giant vás prekvapí výnimočným výkonom a skvelým pomerom cena a kvalita. Bicykel je osadený kvalitným hliníkovým rámom Aluxx si inovátinou gravel geometriu, ktorý je navrhnutý na vytrvalostnú jazdu, presné ovládanie, dokonalú kontrolu v akomkoľvek prostredí a mimoriadnu obratnosť. Nový rám má teraz nižšie osadené sedlové vzpery. Absorbujú prípadne vibrácie a otrasy na ceste. Kratší predstavec zlepšuje stabilitu v členitom teréne. Rám je integrovaný pre kotúčové brzdy. Kolesá je možné osadiť 53 mm širokým gravelovým plášťom.

Spoznajte top technológie:

  • A.Aluxx SL Aluminium Technology - Tento vysokokvalitný, najmodernejší hliníkový materiál vyrobený predovšetkým zo zliatiny 6011 má najlepší pomer pevnosti a hmotnosti vo svojej triede. Tieto rámové sady tiež ponúkajú jedinečné zváracie techniky pre vysokú kvalitu jazdy.
  • Over Drive - Originálna technológia Giant oversized prednej vidlice. Nadrozmerné ložiská hlavového zloženia sú navrhnuté pre presné riadenie predných kolies. Rúry riadenia spolupracujú na zaistení optimálnej tuhosti riadenia.
  • Tubeless System - Technológia Giant Tubeless System poskytuje kompletné riešenie pre bezdušové bicykle. Zahŕňa všetko, čo potrebujete - opletené kolesá, pneumatiky, ventily a tesniace hmoty, čím sa zbavíte starostí s inštaláciou a kompatibilitou, aby ste mohli jazdiť bez starostí.
  • D-Fuse - Patentovaná kompozitná sedlovka v tvare "D" tlmí vibrácie pre pohodlnú jazdu.
  • Flip Chip Dropout - Umožňuje jazdcom rýchlo nastaviť geometriu a šírku zadnej pneumatiky pomocou mimostredového dvojpolohového hardvéru na konci zadného kolesa.

Giant Revolt

Spoznajte gravelový elektrobicykel Giant Revolt

Spoznajte úplne nový elektorbicykel Giant Revolt+, ktorý disponuje výkoným motorom, integrovanou batériou, jednoduchým ovládaním a maximálnym pohodlím. Bicykel je osadený výkonným stredovým motorom SyncDrive Pro od značky Shimano, ktorý vás podrží aj v náročnejšom horskom teréne. Batéria Energy Pak Smart Comapact je plne integrovaná do rámovej trubky a disponuje výkonom až 500 Wh, čo sa perfektne hodí na dlhé trasy. Všetko ovláda jednotka Ride Control Go, ktorá sa nachádza v hornej rámovej trubke. Umužňuje konektivitu ANT s vaším smartfónom. Samozrejmosťou je kliníkový rám Aluxx SL, karbónová vidiclica a sedlovka D- Fuse SL. Tak isto je možné osadiť aj širšie plášte 400 x 40C. Dojazd e-biku je pri extrémnom zaťažení 50 km, strednom až vyššom 100 km a ľahšom zaťažení 160 km. Nezabudnite že e-bike možno osadiť kvalitným cyklistickým príslušenstvom, ktoré sa vám hodí na dlhých trasách.

Giant Revolt+

Modely bicykla Giant Revolt

  • Revolt 0 - rám: ALUXX-Grade Aluminum, vidlica: Advanced-Grade Composite, pohon: Shimano GRX RX-810 (12 rýchlostné), brzdy: Shimano GRX RX-400 (hydraulické), kolesá: Giant S-X2 Disc wheelset + Giant CrossCut AT 1.
  • Revolt 1 - rám: ALUXX-Grade Aluminum, vidlica: Advanced-Grade Composite, pohon: Shimano GRX RX-400 (12 rýchlostné), brzdy: Shimano GRX RX-400 (hydraulické), kolesá: Giant S-X2 Disc wheelset + Giant CrossCut AT 1.
  • Revolt 2 - rám: ALUXX-Grade Aluminum, vidlica: Advanced-Grade Composite, pohon: Shimano Sora (12 rýchlostné), brzdy: Tektro MD-C550 (mechanické), kolesá: Giant S-X2 Disc wheelset + Giant CrossCut AT 2.

Modely elektrobicykla Giant Revolt

  • Revolt+ - rám: ALUXX Aluminum, vidlica: Advanced-Grade Composite, pohon: Shimano GRX Di2 ST-RX815-R/L 1x11speed (11 rýchlostné), brzdy: Shimano BR-RX810 (hydraulické), kolesá: Giant EX 2, Tubeless Ready + Maxxis Receptor, motor: SyncDrive Pro, 85Nm, Powered by Shimano EP8, batéria: EnergyPak Compact 500Wh EnergyPak Plus, ovládanie: RideControl GO.

Filtrovať produkty