Detské overaly

Teplé a priedušné detské overaly na zimu za výborné ceny. Udržte vaše dieťa v suchu a teple vďaka overalom, v ktorom bude vaše dieťa rado, aj vďaka pohodlným materiálom. Vyberte si zo značiek ako 8848 Altitude či Reima, ktoré sú zárukou spokojnosti. Ak by ste mali nejaké otázky alebo by ste sa chceli poradiť, odborne vám poradíme na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Extra zľava 5% s kódom MAROS5

V e-shope aj v predajni. Viac o akcii >>

Countdown

Pri výbere toho správneho detského zimného overalu je si potrebné uvedomiť zopár vecí. Kde ho vaše dieťa bude využívať, aké vlastnosti chcete, aby daný detský overal spĺňal a aké vlastnosti vôbec detské overaly ponúkajú. Vyberte si aj ďalšie zaujímavé produkty z kategórie overaly pre vás a vaších najbližších.

Ak by sa chcete o tejto problematike dozvedieť viac, určite vám odporúčame prečítať si aj náš blogový článok, vybavte deti kvalitným oblečením Reima, kde sme sa tejto problematike venovali podrobnejšie. Teraz si poďme predstaviť zopár rád, ako správne vybrať detský overal.

Top výrobcovia detských overalov

Kde ho bude vaše dieťa využívať?

Aby ste našli overal vhodný pre vaše dieťa, zamyslite sa nad situáciami a poveternostnými podmienkami, v ktorých ju bude nosiť. Bude to hlavne pre zasnežené aktivity, ako je sánkovanie v mrazivých teplotách alebo zábava v zablatených kalužiach? Naše kombinézy majú všetky dôležité vlastnosti, líšia sa však úrovňou tepla, trvanlivosti a ďalšími funkciami.

Vybrať tú správnu veľkosť

Zmerajte výšku vášho dieťaťa, šírku hrudníka a pásu v súlade s návodom na veľkosť, ktorý je spojený s každým oblečením. Ak má vaše dieťa výšku zodpovedajúcu dvom veľkostiam, ale zhoduje sa s ostatnými telesnými mierami, vyberte menšiu veľkosť.

Zimný overal Reima

Je potrebné, aby detský overal správne sedel

Správna veľkosť umožní vášmu dieťaťu sa nerušene hrať, behať, zabávať sa bez obmedzenia oblečením. Sami viete, aké je nepríjemné, keď vám v pohybe zavadzia naše oblečenie. Vyhnite sa kupovaniu detského overalu, ktorý je príliš veľký na to, aby sa v ňom dieťa ľahko pohybovalo, pretože ak nebeží a neskáče, čoskoro mu bude zima. Ak sú nohy príliš dlhé, môže vaše dieťa zakopnúť o tkaninu a zadné lemy sa môžu opotrebovať. Určite svojmu dieťaťu nekúpte ani príliš malý overal.

Hlavne, aby mu nebola zima

Aby ste nastavili ten správny level tepla, odporúčame pre vaše dieťa použiť princíp vrstvenia. To poskytuje teplo zo vzduchu, ktorý sa ohrieva medzi vrstvami, a ak sú príliš horúce, môžete vrstvu jednoducho odstrániť. Preto odporúčame obliecť vaše dieťa do viacerých vrstiev a nakoniec obliekol detský overal na zimu a prípadne, keď bude dieťaťu príliš teplo, lebo mu jednu vrstvu vyzlečiete.

Technológie pri detských zimných overaloch

V dnešnej dobe detské overaly obsahujú rôzne vlastnosti, ktoré uľahčujú vám aj vášmu dieťaťu radosť a pohodu pri pobyte na čerstvom vzduchu.

  • Popruhy na nohyZabráňte snehu, aby sa dostal do zimných topánok tým, že obuv a detský zimný overal zaistíte pomocou vymeniteľných silikónových popruhov. Niektoré detské ovearly majú elastické popruhy na nohy a ak sa opotrebujú, môžete ich nahradiť novým silikónovým párom.
  • Reflexné detaily - Počas chladnejších mesiacov, kedy slnko skôr zapadá, nikdy nemôžete mať dostatok reflexných prvkov na oblečení. Preto sa rozhliadnite prípadne po detských overaloch, ktoré majú také reflexné prvky už na oblečení.
  • Vodeodolnosť - Sneh, dážď so snehom, vlhkosť či mláky sú častým spoločníkom pri výletoch s deťmi. Je potrebné až nutné pozerať sa po detských overaloch, ktoré túto vlastnosť majú, čím chránia dieťa pred nachladnutím a udržia dieťa v suchu a teple. Ak bude vodeodpudivý povrch v priebehu času menej účinný, žehlite ho jemne podľa pokynov na údržbu, aby ste ho znova aktivovali.

Extra zľava 5% s kódom MAROS5

V e-shope aj v predajni. Viac o akcii >>

Countdown

Filtrovať produkty