Garmin

Vyberte si kvalitné a štýlové produkty Garmin - športové hodinky, GPS navigáciu, tachometre, cyklopočítače pre bežcov, cyklistov, turistov alebo dobrodruhov. S výberom športových produktov značky Garmin vám radi a ochotne poradíme na tel. čísle +421220924810 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Garmin

Garmin je poprednou značkou v oblasti športových hodiniek, GPS navigácie a cyklopočítačov, ktorá ponúka širokú škálu produktov pre športovcov, cyklistov, bežcov a dobrodruhov. S vynikajúcimi technológiami a presnými funkciami, Garmin sa jednoducho stal dôveryhodným partnerom pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé zariadenia na sledovanie svojich údajov, parametrov na vylepšenie svojej výkonnosti.

Logo Garmin

Garmin od histórie po súčasnosť

 • Značka Garmin sa vyvinula z jednoduchého nápadu v roku 1989 na výrobu GPS navigačných zariadení pre použitie v leteckom priemysle.
 • Názov spoločnosti, Garmin, je kombináciou pôvodných priezvisk zakladateľov - Gary Burrell a Min Kao.
 • Ich prvý produkt, GPS 100, bol určený na použitie v lietadlách a bol úspešným v tomto segmente.
 • V nasledujúcich rokoch Garmin rozšíril svoje portfólio o GPS navigačné zariadenia pre ďalšie odvetvia, vrátane námornej a automobilovej navigácie. Ich presnosť a spoľahlivosť viedli k tomu, že sa stali popredným výrobcom GPS technológií pre civilné použitie.
 • S nástupom technologického vývoja a záujmu o aktívny životný štýl začala Garmin vyrábať športové hodinky a zariadenia. V roku 2003 uviedol na trh svoj prvý športový produkt - Forerunner 101, špeciálne navrhnutý pre bežcov s GPS sledovaním trás a inými športovo zameranými funkciami.
 • Od tej doby Garmin neustále inovuje a rozširuje svoj sortiment športových hodiniek, GPS navigácií a iných športovo orientovaných zariadení. Ich produkty sa stali neoddeliteľnou súčasťou tréningov a dobrodružstiev pre mnoho športovcov a dobrodruhov po celom svete.
 • Dnes je Garmin jednou z popredných značiek v oblasti športových technológií, s rozsiahlou ponukou produktov, ktoré zahŕňajú športové hodinky, GPS navigácie, cyklopočítače, bežecké senzory a mnoho ďalších. Ich zariadenia sú známe pre svoju presnosť, spoľahlivosť a pokročilé funkcie, ktoré pomáhajú športovcom dosahovať svoje ciele a zlepšovať svoje výkony.
 • Okrem toho Garmin aktívne investuje do výskumu a vývoja, aby neustále posúval hranice technologických inovácií v oblasti športových zariadení. Súčasne sa snažia integrovať moderné technológie, ako sú umelá inteligencia a senzory, do svojich produktov, aby poskytovali ešte lepšie služby svojim zákazníkom.
 • Svojím nekompromisným záväzkom k inovácii a kvalite sa Garmin stáva nevyhnutným partnerom pre každého, kto hľadá spoľahlivé zariadenie na sledovanie, navigáciu a zlepšenie svojej športovej výkonnosti.

Spoznajte produkty Garmin

S Garminom máte spoľahlivého spoločníka na svojich dobrodružných cestách a športových výkonoch. S ich širokým sortimentom športových hodiniek, GPS navigácií a cyklopočítačov vám poskytnú presné informácie a spoľahlivú navigáciu, ktorá vám pomôže dosiahnuť akékoľvek športové ciele a presne plánovať trasu vášho tréningu.

Športové hodinky Garmin

Športové hodinky od značky Garmin sú vyvinuté s ohľadom na potreby aktívnych jednotlivcov - bežcov, plavcov, turistov a cyklistov. S pokročilými senzormi na sledovanie srdcového tepu, krokov, spánku a ďalších údajov, tieto hodinky ponúkajú detailné informácie o vašej fyzickej aktivite a celkovom zdraví. Okrem toho vám umožňujú pripojenie k smartfónu, notifikácie z hovorov, správ a sociálnych sietí priamo na vaše zápästie, čo vám umožňuje ostať spojený počas tréningu, regenerácie alebo len tak pri trávení voľného času. Hodinky viete používať v podstate nepretržite alebo len v prípade športových výkonov. Sú vhodným doplnkom, sú štýlové, technologicky inovatívne a dizajnové.

Športové hodinky Garmin

GPS navigácia a cyklopočítače Garmin

Garmin poskytuje presne navigovanie kdekoľvek na svete. Cyklopočítače s GPS navigáciou je navrhnutá  pre športovcov, ktorí sa vyberajú na dobrodružné výlety alebo jednoducho potrebujú spoľahlivú navigáciu do terénu, Garmin GPS navigácie sú ideálnym spoločníkom za vašimi športovými výkonmi. S presnými mapami a rozsiahlou databázou bodov záujmu vám tieto zariadenia umožnia presne plánovať a sledovať vaše cesty. Bez ohľadu na to, či sa vyberáte do hôr, na more alebo len na prechádzku v meste, môžete sa spoľahnúť na Garmin navigácie, aby vás dobre navigovali.

Optimalizujte vaše cyklistické výkony. Tachometre Garmin sú určené pre vášnivých cyklistov. Pomôžu vám zlepšiť tréningové výkony a monitorovať cyklistickú aktivitu. S funkciami ako GPS sledovanie trasy, aktívne mapy, meranie výkonu, rýchlosti, prevýšenia, stúpania, kadencie a vzdialenosti. Cyklopočítač Garmin vám umožni získať presné informácie o vašom cyklistickom výkone. Okrem toho vám poskytujú aj navigačné funkcie a možnosť sledovania ostatných štatistík ako kalórie spálené a nadmorská výška, čo vám umožňuje optimalizovať vaše tréningy a dosiahnuť svoje ciele.

GPS a cyklopočítače Garmin

5 dôvodov, prečo si vybrať značku Garmin

 • Inovácia a technologický pokrok: Garmin je na čele technologickej inovácie, neustále rozvíjajúc nové funkcie a vylepšenia pre svoje produkty. Od pokročilého sledovania fitness a zdravia po navigačné systémy a bezpečnostné funkcie, Garmin prináša špičkové technológie do každodenného života.
 • Spoľahlivosť a odolnosť: Produkty Garmin sú navrhnuté pre extrémne podmienky a náročné použitie. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči vode, prachu a nárazom, čo ich robí ideálnymi spoločníkmi pre outdoorové dobrodružstvá, športové aktivity a každodenné použitie.
 • Presnosť dát: Či už ide o GPS navigáciu, meranie srdcovej frekvencie alebo sledovanie športového výkonu, Garmin je známy vysokou presnosťou a spoľahlivosťou svojich údajov. Táto presnosť umožňuje užívateľom efektívne sledovať ich pokrok a dosahovať ich ciele.
 • Široký sortiment produktov: Garmin ponúka široké spektrum produktov, ktoré vyhovujú potrebám rôznych užívateľov, od profesionálnych športovcov po outdoorových nadšencov a bežných spotrebiteľov. S takýmto rozmanitým výberom si každý môže nájsť produkt, ktorý najlepšie vyhovuje jeho potrebám a životnému štýlu.
 • Komunita a podpora: Garmin poskytuje prístup k rozsiahlemu ekosystému Garmin Connect, kde užívatelia môžu analyzovať svoje tréningové dáta, nastaviť si ciele, sledovať svoj pokrok a zdieľať svoje úspechy s komunitou. Okrem toho Garmin ponúka kvalitnú zákaznícku podporu a širokú sieť servisných stredísk.

Filtrovať produkty