Ghost Nirvana

Doprajte si špičkový horský bicykel Ghost Nirvana s prepracovanou geometriou vhodnou pre každodenné používanie. S výberom vám radi poradíme offline aj online . Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte e-mail info@najsport.sk.

Ghost Nirvana

Spoznajte bicykel Ghost Nirvana

Vyberte si špičkový horský bicykel Ghost Nirvana s predným odpruženou vidlicou, ktorý sa výborne hodí na každodenné používanie v meste i na vidieku. Jedná sa o spoľahlivý horský bicykel od značky Ghost, ktorý vám umožní jazdiť na horských, lesných, poľných cestách a zvládne aj single trail. Bicykel disponuje prémiovým rámom geometrie SuperFit, má inteligentne navrhnutú krytku spodnej rámovej trubky a nastaviteľné kontaktné body.

Najvyššia rada tohto bicykla konkrétne Nirvana Tour Universal disponuje jednoduchým, no zato robustným rámom, ktorý je vhodný na cykloturistiku i každodenné univerzálne používanie. Je zložený z osvedčeného rámu Nirvana AL doplnený o geometriu SuperFit, ktorá umožňuje jazdcom pohodlnú cyklistku. Pohodlne odpruženie zaisťuje vidlica RockShox Recon Silver RL so zdvihom 100 - 120 mm, presné prehadzovanie luxusné komponenty SRAM X01 Eagle 12-S, brzdy Shimano BR-MT410 a kolesá WTB ST i25. Celkový výsledok a pocit z bicykla je výborný.

Ghost Nirvana

Modely bicykla Ghost Nirvana

  • Nirvana Tour - rám: hliníkový rám Nirvana AL, vidlica: SR Suntour XCR 32, pohon: SRAM SX Eagle 12-S (12 rýchlostné), brzdy: Tektro HD-M275 (hydraulické), kolesá: Schurmann Yak Disc 25.
  • Nirvana Tour Essential- rám: hliníkový rám Nirvana AL, vidlica: SR Suntour Raidon 32 LOR DS, pohon: Shimano XT RD-M8100 12-S (12 rýchlostné), brzdy: Tektro HD-M275 (hydraulické), kolesá: Schurmann Yak Disc 25.
  • Nirvana Tour Universal - rám: hliníkový rám Nirvana AL, vidlica: RockShox Recon Silver RL, pohon: SRAM X01 Eagle 12-S (12 rýchlostné), brzdy: Shimano BR-MT410 (hydraulické), kolesá: WTB ST i25.

Filtrovať produkty