Ghost Kato

Doprajte si univerzálny horský bicykel Ghost Kato s ktorým zvládnete všetko do čoho sa pustíte. S výberom vám ochotne a odborne poradíme online a offline. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechate e-mail info@najsport.sk. Predobjednajte si tento model u nášho špecialistu lukas.szabo@najsport.sk.

Ghost Kato

Spoznajte hardtailový bicykel Ghost Kato

Vyskúšajte kvalitný MTB horský bicykel Ghost Kato v prevedení s prednou odpruženou vidlicou, ktorý sa výborne hodí univerzálnych horských podmienok. Tento hardtailový bicykel od značky Ghost je rýchly, agilný a efektívny bicykel s priaznivým pomerom ceny a kvality. Na týchto bicyklov je zábava jazdiť vďaka obrovskej škále možnosti, modelových rád a dizajnu. Jednoducho každý si nájde to čo potrebuje. Nájdete 100 mm zdvihy predných odpružených vidlíc, 27,5 a 29" kolesá, skvelé farby a modely od základnej po profi úrovne.

Jedna z najvyšších rád tohoto bicykla, konkrétne Kato Pro je navrhnutý do posledného detailu s vysokou kvaltou výrobného procesu a príťažlivým dizajnom. Je vhodný pre ambicióznych bikerov. Má 100 mm prednú odpruženú vidlicu RockShox Jdy TK R a prehadovačku Shimano Deore RD-M6100, ktorá poskytuje kvalitu, nízku hmotnosť a bezchybnú funkcionalitu. Je perfektnou voľbou pre športových vytrvalostných cyklostov, ktorý si kladu vyššie ciele.

Ghost Kato

Spoznajte celodpružený bicykel Ghost Kato FS

Kato FS je kvalitný celoodpružený MTB bicykel vhodný na náročnejšie traily. Jedná sa o absolútne bezstarostný horský bicykel, ktorý má vyváženú geometriu a poskytuje maximálny zážitok a zábavu pre každého cyklistu. Pomer cena a výkon je na prvom mieste, vďaka čomu je bicykle ideálny pre začiatočníkov i ambicióznych jazdcov. V najvyššom modeli nájdete u vidlicu RockShox Recon Silver RL so zdvihom 130 mm a tlmič RockShox Deluxe Select R. O všetko sa postará kvalitný rám Kato FS a pohon od Shimano XT RD-M8100 s 12 rýchlostným pohonom.

Ghost Kato FS

Modely bicykla Ghost Kato a Kato FS

  • Kato FS - rám: hliníkový rám Kato FS AL, vidlica: SR Suntour XCR 34 Coil 130 mm, tlmič: SR Suntour Raidon R, pohon: SRAM SX Eagle 12-S (12 rýchlostné), brzdy: Shimano BR-MT200 (hydraulické), kolesá: Schurmann Yak Disc 25.
  • Kato FS Essential - rám: hliníkový rám Kato FS AL, vidlica: SR Suntour XCR 34 Air 130 mm, tlmič: SR Suntour Raidon R, pohon: SRAM GX Eagle 12-S (12 rýchlostné), brzdy: Shimano BR-MT410 (hydraulické), kolesá: Schurmann Yak Disc 25.
  • Kato FS Universal - rám: hliníkový rám Kato FS AL, vidlica: RockShox Recon Silver RL 130 mm, tlmič: RockShox Deluxe Select R, pohon: Shimano XT RD-M8100 12-S (12 rýchlostné), brzdy: Shimano BR-MT501 (hydraulické), kolesá: WTB ST i30.

Filtrovať produkty