Značka Woom

Objavte kvalitné rakúske bicykle značky Woom. Doprajte svojim deťom jedinečný zážitok a vstup do sveta cyklistiky. Kvalitné detské a juniorské bicykle sú až o 34% ľahšie. S výberom vám radi a ochotne poradíme online aj offline. Neváhajte a zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Značka Woom

"Čítajte ďalej" alebo zistite viac o tejto rakúskej značke a prečítajte si náš najnovší blogový článok - Spoznajte najľahšie detské bicykle Woom. Vedeli ste, že až 85 % všetky dielov si vyrába Woom? Výsledkom je vysoká úspora hmotnosti. V ponuke okrem detských a juniorských bicyklov alebo odrážadiel nájdete aj prilby, rukavice, cyklistické oblečenie, svetlá, blatníky a mnoho užitočného cyklopríslušenstva.

Logo Woom

O značke Woom

 • Woom je výrobca detský bicyklov so sídlom v rakúskom Klosterneuburgu neďaleko hlavného miesta Viedeň.
 • Už od roku 2013 predáva a vyrába bicykle pre deti a juniorovo, ako aj cyklodoplnky, oblečenie a komponenty.  
 • Názov vznikol zo zvuku, ktorým deti napodobňujú rýchle auta "woom".
 • Zakladateľmi sú Marcus Ihlenfeld a Chrustian Bezdeka.
 • V roku 2012 sa zakladatelia rozhodli že pustia do sveta jedinečný detský bicykel, no zakrátko začal predaj jedinečných bicyklov pre deti.
 • V roku 2014 bolo v ponuke viac ako 5 modelov v rôznych veľkostiach od odrážadlá, cez detský, až po juniorský model - Woom 1 až 5 (12", 14", 16", 20" a 24").
 • O dva roky neskôr pribudol juniorský model Woom 6 vo veľkosti 26"
 • V roku 2015 sa spoločnosť presťahovala do Klosterneuburgu a prenajala si tam otvorené kancelárie, výrobnú halu a sklad. Zamestnáva viac ako 100 zamestnancov.
 • Aktuálne má spoločnosť objem predaja vo výške viac ako 8,5 - 10 miliónov EUR.

Odrážadlá Woom

Vyberte si kvalitné a značkové odrážadlá Woom s priemerom kolies 12" a s mimoriadne nízkou hmotnosťou iba 3 kg. Tieto odrážadlá sú vhodné už pre deti od dvoch rokov po 4 roky (výška od 82 do 101 cm). Vedeli ste, že dobrodružstvo na dvoch kolesách začína už od dvoch rokov? Dieťa sa učí rovnováhe, spoznáva nové veci a to je ideálnou možnosťou spoznať cyklistikou hravou formou. Poďme sa pozrieť na nové modely odrážadiel od tejto prestížnej značky:

 • Woom 1 - Super ľahký hliníkový rám 6061 dodá vášmu dieťaťu potrebnú istotu, stabilitu a pôžitok z jazdy. Nízka hmotnosť, len 3 km zaručia pohodovú a ničím nerušenú jazdu. O dokonalú trakciu sa postarajú špičkové plášte Schwalbe G-One. Je vhodné pre tedi od 82 do 100 cm a veľkosť rámu je 12".
 • Woom 1 Plus - Profesionálne odrážadlo pre mladých cyklistov, ktorý to myslia naozaj vážne. Tento model sa dodáva vrátane stúpatka SurfBoard, kde si môžu mali cyklisti položiť nohy. Odrážadlo je vhodné pre deti od 3 do 4,5 roku z výškou 95 - 110 cm. Hmotnosť je 4,3 km a veľkosť rámu 14"

Odrážadlá Woom

Detské a juniorské bicykle Woom

V tejto kategórií nájdete detské bicykle Woom 2 až 6, ako aj ďalšie zaujímavé modely, poďme si ich priblížiť:

 • Woom 2 - Ľahký hliníkový rám zaisťuje bezstarostný pôžitok zjazdy. Dôkladne navrhnutá geometria zodpovedá veku dieťaťa od 3 do 5 rokov a výšku 95 - 110 cm. Vyrába sa vo veľkosti 14" kolies a hmotnosť predstavuje 5 kg.
 • Woom 3 - Zdokonaľte svoju cyklistickú techniku s novým 16" rámom a nízkou hmotnosťou len 5,4 kg. Woom 3 bude váš najlepší pomocník s ktorým zdoláte aj dlhšie trasy ľavou zadnou. Bicykel je vhodný pre deti od 4 do 6 rokov a pre výšku postavy od 105 do 120 cm.
 • Woom 4 - Vydajte sa do sveta cyklistiky s novým bicyklom Woom 4, kde spoznáte svet prehadzovania. Nájdete tu osemrýchlostné radenie, ktoré zlepšuje mobilitu, rýchlosť a dovolí mladému jazdcovi zvládnuť prejsť aj dlhšie trasy. Bicykel je vhodný pre deti od 6 do 8 rokov a optimálny je pre výšku 115 - 130 cm. Veľkosť bicykla je 20" a hmotnosť 7,3 kg. Pri tomto modely nájdete špičkové komponenty, ako napr. Sram či Schwalbe.
 • Woom 5 - Tento juniorský model vo veľkosti z 24" kolesami vás prekvapí nízkou hmotnosťou, len 8,2 kg. Je vhodný pre deti od 7 do 11 rokov vo výške 125 - 145 cm. Nájdete tu špičkovú prehadzovačku Sram X4, super ľahký hliníkový rám 6065 či Schwalbe Little Joe. Hmotnostný limit bicykla je 80 kg.
 • Woom 6 - Je posledný a najväčší bicykle série pre juniorov s 26" kolesami. Má neuveriteľných 9,1 kg a je vhodný pre deti už od 10 rokov. Výška postavy je 140 - 165 cm. Je ideálny bicykel pre obdobie dospievania do 14 rokov. Nájdete tu kvalitné komponenty ako Sram X4 (prehadzovačka a radenie), pohodlné gripy či stabilné nemecké plášte Schwalbe.

Detské a juniorské bicykle Woom

Filtrovať produkty