Vaky na lyže

Schovajte svoje lyže do kvalitných a odolných vakov na lyže, ktoré ich udržia v suchu a bezpečí pred mechanickým poškodením. Svetové značky ako Atomic, Blizzard, Rossignol, Stöckli a iné, ktoré zaručujú nezameniteľnú kvalitu. Ak by ste potrebovali poradiť alebo mali nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Bike Fest je tu! Zľavy na bicykle a elektrobicykle, viac info nájdete tu

Akcia platí ešte:
dní
hodín
minút
sekúnd
Vaky na lyže

Ako vybrať obal na lyže?

Vak na lyže je potrebné vyberať najmä podľa dĺžky lyží. Pre tých, ktorí vlastnia viacero párov alebo hľadajú vak pre viacej lyží je dôležitý aj objem daného vaku. Čo sa týka vaku na lyže podľa dĺžky lyže,

  • Vak na lyže dlhší než 170 cm - ideálny skôr na uschovanie bežeckých lyží,
  • Vak na lyže do 170 cm - doň sa vmestí väčšina dospelých zjazdových lyží,
  • Vak na lyže do 130 cm - vak určený na detské lyže.

Ak by ste chceli prevážať lyže v aute, môžete lyže uschovať priamo v jeho vnútri. Na tento prípad vám odporúčame taška na lyže, ktorý chráni vnútro auta a aj samotné lyže. Taký obal na lyže môže prísť vhod na rodinnú lyžovačku.

Top značky vakov na lyže

Dokonca v súčasnosti sú na trhu vaky na lyže, ktoré obsahujú systém, vďaka ktorému ich je možné nastaviť na inú dĺžku. V praxi to znamená, že sa daný vak na lyže dokáže prispôsobiť rôznej dĺžke lyží, či vám poskytne možnosť uskladniť aj bežky. Najžiadanejší vak na lyže je vo veľkosti 160 cm, ktorý je možné vo väčšine prípadov nastaviť až do 200 cm (niektoré "len" do 190 cm).

Bike Fest je tu! Zľavy na bicykle a elektrobicykle, viac info nájdete tu

Akcia platí ešte:
dní
hodín
minút
sekúnd

Filtrovať produkty