Batohy

Vyberte si z našej širokej ponuky lyžiarskych batohov, ktoré unesú rozličné predmety, ako lyžiarky, prilbu, okuliare, občerstvenie či predmety určené na pitný režim. Svetové značky ako Atomic, Salomon, Völkl a iné. Ak by ste potrebovali poradiť alebo mali nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Batohy

Batoh na lyžiarky

Schovajte svoje lyžiarky do kvalitného ruksaku, ktorý ich ochráni pred vonkajšími vplyvmi, ako vlhkosť, voda či iné. Predĺžte životnost lyžiarkam vďaka primeranej a potrebnej starostlivosti, ktorú zaručene ocenia. Bezpečnosť pri cestovaní je vďaka kvalitným batohom dostupná a možná. Vyberte si z našej ponuky rôznych batohov, ktoré zaručujú spokojnosť, napríklad od svetovej značky Atomic Lyžiarky ruksak Atomic RS Pack 90L Bright Red.

Lyžiarsky batoh

Ak sa chystáte na svah a máte príslušenstvo, ktoré by ste si radi vzali so sebou, no nemáte ich kde uskladniť, využite naše praktické batohy, ktoré hravo uskladnia potrebné predmety. Praktické upínanie okolo pásu, ktoré zabráni nepríjemnému pohybu na tele, vodeodolný povrch a iné vlastnosti, ktoré zaručene oceníte. Vyberte si z našej širokej ponuky lyžiarskych batohov, napríklad ruksak od svetovej značky Salomon Lyžiarsky ruksak Salomon Side 18 Dark Denim.

Filtrovať produkty