Skialp servis v Starom Smokovci

Nechajte si svoje skialpinistické lyže zoservisovať u nás v Najšporte, kde sa vám o ne postará náš odborný a špecializovaný personál. Pravideľný servis má priamy vplyv na kvalitu lyží, na bezpečnosť pri jazde a celkový zážitok zo skialpinizmu. Tešíme sa na vás v našom servise v Starom Smokovci na Hrebienok Resort II alebo sa môžete objednať na tel. čísle 0908 283 169 alebo e-mailom na starysmokovec@najsport.sk.

Skialp servis v Starom Smokovci

Servis je dočasne zatvorený!

Servis skialpov je z technických príčin v zimnej sezóne 2021/2022 zatvorený. Aj naďalej môžete využiť servis na Galvaniho 2/A v Bratislave alebo na ďalších miestach. Tešíme sa na vašu návštevu!

Najlepší servis skialpov v Starom Smokovci

Nemecký automat najvyššej kvality Reichmann SF 4 Race, ktorý naraz vykoná údržbu štruktúry sklznice a spraví tuning hrán. Reichmann DTS-U Pro s technológiou HOT (High Quality Tuning) zabezpečí prostredníctvom špičkovej brúsnej keramike dokonalo ostré hrany bez ich opotrebenia. Ďalší vysoko kvalitný stroj Wintersteiger Sigma RS 350 sa postará o dokonale upravenú štruktúru sklznice. Voskovačka R off B špeciálne leští sklznicu za určitej teploty a perfektne nanáša vosk. Na servis skialpinisitckých lyží sa môžete objednať na tel. čísle 0908 283 169 alebo e-mailom starysmokovec@najsport.sk. Nájdete nás na Hrebienok Resort II v Starom Smokovci. Tešíme sa na vás.