Servis lyží v Trenčíne

Zastavte sa a doprajte svojim lyžiam najmodernejší servis lyží v Trenčíne. Pravidelný servis predlžuje životnosť lyží, šetrí vaše peniaze a ovplyvňuje jazdné vlastnosti. Objednať sa môžete na tel. čísle 0908 697 525 alebo e-mailom trencin@najsport.sk.

Servis lyží v Trenčíne

Hlavný cenník servisu lyží

Doplnkový cenník servisu lyží

SERVISNÁ SLUŽBA CENA

Brúsenie: Top brúsenie hrán - Reichmann DTS-PRO, 2x voskovanie za tepla a 2x leštenie

14 €

Voskovanie:2x voskovanie za tepla a 2x leštenie

8 €

Výmena hrany alebo časti sklznice do 12 cm

od 35 €

Montáž viazania na podložke

25 €

Montáž nového viazania (platí pre nové lyže): Lyže s viazaním kúpené u nás - montáž zadarmo

50 €

Demontáž starého a montáž nového viazania (platí pre používané lyže)

55 €

Nastavenie viazania: Lyže kúpené u nás - nastavenie zadarmo. Správne nastavenia viazania na dĺžku lyžiarky a váhu, výška, vek lyžiara, úroveň lyžiara.

10 €

Informácie: 

  • V prípade objednania expresného servisu priamo na predajni sa účtuje poplatok 30 % z ceny daného servisu. V prípade objednania expresného servisu online sa tento poplatok neplatí.
  • Pokiaľ si viazanie kúpite u nás, tak automaticky získavate zľavu 50 % na montáž viazania.
  • Servis štandardne vykonávame do 72 hodín na Zlatovská 20 v Trenčíne.
  • Na montáž lyžiarskeho viazania poskytujeme záruku 2 roky

Najlepší servis lyží v Trenčíne

Objednajte sa už teraz na servis lyží v Trenčíne! O dôkladný servis sa postará tím špičkových servisných technikov a stroje najvyššej kvality. K dispozícii máme nemecký automat Reichmann SF 4 Race, ktorý sa naraz postará o štruktúru sklznice a tuning hrán. Stroj Reichmann DTS-U Pro s technológiou HQT (High Quality Tuning) sa postará o dokonalo ostré hrany vďaka špičkovej brúsnej keramike bez nadmerného opotrebenia hrán. Špičkový stroj Wintersteiger Sigma RS 350 zabezpečí dokonalú štruktúru sklznice, ktorú ocenia nie len profesionálni jazdci. Voskovačka R off B precízne nanáša vosk a perfektne leští sklznicu za tepla. Rezervujte si termín servisu na tel. čísle 0908 697 525 alebo na trencin@najsport.sk. Nájdete nás na ulici Zlatovská 20 (Zlatovce) v Trenčíne.

FOTOGALÉRIA SERVISU LYŽÍ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Nepravideľný alebo žiadny servis vedie k rýchlemu opotrebovaniu lyží, ktoré vás môže vyjsť veľmi draho. A to až tak, že si budete musieť zaobstarať nové lyže. Ide v prvom rade o vaše zdravie, bezpečnosť a výborný pocit z lyžovačky. Pretože lyžovať s nenabrúsenými hranami nie je dobrý nápad. Môžeme sa len domnievať, koľko úrazov v lyžiarskych strediskách sa dá pripísať práve zanedbanému servisu. V konečnom dôsledku ide hlavne o zábavu. Na to, aby ste zažili poriadnu lyžovačku treba mať všetko v perfektnom stave. Opotrebená, nenavoskovaná sklznica a tupé hrany k tomu skrátka nepatria!

Ideálna pravideľnosť servisovania lyží je pred začiatkom a na konci lyžiarskej sezóny. Táto pravideľnosť je postačujúca pre príležitostných lyžiarov. Ak ste taký typ lyžiara, ktorý si to na svahu chce užiť a na zjazdovke je častejšie, vaše lyže si vyžadujú servisovať niekoľkokrát do roka. Intentiza návštevy v servis centre nepodlieha len frekvencii lyžovania, ale aj od podmienok na zjazdovke. Kamienky či nerovnosti dokážu spôsobiť vážne poškodenia na sklznici. Ak by ste zanedbali tieto skutočnosti, môže to viesť k veľkým škodám. Prevencia je dôležitá aj v tejto problematike. Zaujímavosť na záver, profesionálny lyžiari odporúčajú servisovať lyže už po 3 dňoch lyžovačky.

Lyže odporúčame servisovať niekoľko krát do roka, podľa intenzity lyžovania a miery opotrebenia sklznice, hrán a pod. Minimálne však na začiatku a na konci sezóny. Určite je potrebné navštíviť nás servis, pokiaľ ste nabehli na kameň alebo inú ostrú nerovnosť. Sklznica alebo hrana je viditeľne poškodená, ošúchaná, opotrebená alebo extrémne vysušená. Taktiež treba servisovať, ak lyže horšie reagujú na zmenu smeru, sneh sa viac lepí na sklznicu, prípadne pociťujete iné zhoršenie jazdných vlastnosti (napr. zníženie rýchlosti).