Servis lyží v Trenčíne

Doprajte svojim lyžiam potrebný servis, ktorý vaše lyže určite ocenia. Pravidelný servis prispieva ku istejšej a bezpečnejšej lyžovačke. Taktiež predlžuje ich životnosť a šetrí vaše peniaze. Ak by ste mali záujem o profesionálny servis v Trenčíne, zastavte sa a my vám vaše lyže s radosťou zoservisujeme. Objednať sa môžete na telefónnom čísle 0908 697 525 alebo e-mailom trencin@najsport.sk.

Servis lyží v Trenčíne

Sme opäť otvorení

Servis lyží je pre vás opäť otvorený. Aj naďalej môžete servisovať svoje lyže rýchlo, jednoducho a pohodlne. V prípade akýchkoľvek požiadaviek neváhajte kontaktovať našu zákaznícku linku na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte e-mail na info@najsport.skNaši špecialisti na telefóne a v predajni vám radí a ochotne poradia. Tešíme sa na vašu návštevu.

Hlavný cenník servisu lyží

Doplnkový cenník servisu lyží

SERVISNÁ SLUŽBA LYŽE DO 129 CM LYŽE OD 130 CM

Brúsenie:

 • Top brúsenie hrán automatom s jedinečnou keramikou Reichmann DTS-PRO.
 • Tuning hrán.
 • 2x voskovanie za tepla.
 • Leštenie.
8 € 10 €

Voskovanie:

 • 2x voskovanie za tepla.
 • 2x leštenie.
3 € 5 €

Výmena hrany alebo časti sklznice:

 • Máte poškodenú alebo vytrhnutú hranu? Žiaden problém pre nás.
 • Nevymieňame však celé hrany ani sklznice po celej ploche lyží, iba časti do 12 cm!
od 35 € od 35 €

Montáž viazania na podložke

 • Premontovanie viazania na podložke 
15 € 15 €

Montáž nového viazania (platí pre nové lyže):

 • Potrebujete namontovať nové viazanie na nové lyže?
 • Vedeli ste, že ak si kúpite nové lyže s viazaním u nás, montáž máte úplne zadarmo?
30 € 30 €

Demontáž starého a montáž nového viazania (platí pre používané lyže):

 • Potrebujete demontovať staré viazanie a vymeniť ho za nové viazanie na používaných lyžiach?
35 € 35 €

Nastavenie viazania:

 • Potrebujete len nastaviť viazanie? Žiaden problém pre nás.
 • V prvom rade ide o vašu bezpečnosť, pretože zlé nastavené viazanie môže viesť k mnohým úrazom.
 • Pre správne nastavenia viazania budeme potrebovať základné informácie: váha, výška, vek lyžiara, úroveň lyžiara (začiatočník, mierne pokročilý, pokročilý, expert), veľkosť lyžiarky (je udávaná v milimetroch na bočnej strane skeletu napr. 355 mm).
 • Vedeli ste že, ak si kúpite nové lyže alebo lyžiarky u nás, tak nastavenie viazania máte úplne zadarmo?
5 € 5 €

Informácie: 

 • V prípade objednania expresného servisu priamo na predajni sa účtuje poplatok 30 % z ceny daného servisu. V prípade objednania expresného servisu online sa tento poplatok neplatí.
 • Pokiaľ si viazanie kúpite u nás, tak automaticky získavate zľavu 50 % na montáž viazania.
 • Servis štandardne vykonávame do 72 hodín na Zlatovská 20 v Trenčíne.
 • Na montáž lyžiarskeho viazania poskytujeme záruku 2 roky

Najlepší servis lyží v Trenčíne

Objednajte sa už teraz na servis lyží v Trenčíne! O dôkladný servis sa postará tím špičkových servisných technikov a stroje najvyššej kvality. K dispozícii máme nemecký automat Reichmann SF 4 Race, ktorý sa naraz postará o štruktúru sklznice a tuning hrán. Stroj Reichmann DTS-U Pro s technológiou HQT (High Quality Tuning) sa postará o dokonalo ostré hrany vďaka špičkovej brúsnej keramike bez nadmerného opotrebenia hrán. Špičkový stroj Wintersteiger Sigma RS 350 zabezpečí dokonalú štruktúru sklznice, ktorú ocenia nie len profesionálni jazdci. Voskovačka R off B precízne nanáša vosk a perfektne leští sklznicu za tepla. Rezervujte si termín servisu na tel. čísle 0908 697 525 alebo na trencin@najsport.sk. Náš servis nájdete na Zlatovská 20 (Zlatovce) v Trenčíne.

FOTOGALÉRIA SERVISU LYŽÍ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Nepravideľný alebo žiadny servis vedie k rýchlemu opotrebovaniu lyží, ktoré vás môže vyjsť veľmi draho. A to až tak, že si budete musieť zaobstarať nové lyže. Ide v prvom rade o vaše zdravie, bezpečnosť a výborný pocit z lyžovačky. Pretože lyžovať s nenabrúsenými hranami nie je dobrý nápad. Môžeme sa len domnievať, koľko úrazov v lyžiarskych strediskách sa dá pripísať práve zanedbanému servisu. V konečnom dôsledku ide hlavne o zábavu. Na to, aby ste zažili poriadnu lyžovačku treba mať všetko v perfektnom stave. Opotrebená, nenavoskovaná sklznica a tupé hrany k tomu skrátka nepatria!

Ideálna pravideľnosť servisovania lyží je pred začiatkom a na konci lyžiarskej sezóny. Táto pravideľnosť je postačujúca pre príležitostných lyžiarov. Ak ste taký typ lyžiara, ktorý si to na svahu chce užiť a na zjazdovke je častejšie, vaše lyže si vyžadujú servisovať niekoľkokrát do roka. Intentiza návštevy v servis centre nepodlieha len frekvencii lyžovania, ale aj od podmienok na zjazdovke. Kamienky či nerovnosti dokážu spôsobiť vážne poškodenia na sklznici. Ak by ste zanedbali tieto skutočnosti, môže to viesť k veľkým škodám. Prevencia je dôležitá aj v tejto problematike. Zaujímavosť na záver, profesionálny lyžiari odporúčajú servisovať lyže už po 3 dňoch lyžovačky.

Lyže odporúčame servisovať niekoľko krát do roka, podľa intenzity lyžovania a miery opotrebenia sklznice, hrán a pod. Minimálne však na začiatku a na konci sezóny. Určite je potrebné navštíviť nás servis, pokiaľ ste nabehli na kameň alebo inú ostrú nerovnosť. Sklznica alebo hrana je viditeľne poškodená, ošúchaná, opotrebená alebo extrémne vysušená. Taktiež treba servisovať, ak lyže horšie reagujú na zmenu smeru, sneh sa viac lepí na sklznicu, prípadne pociťujete iné zhoršenie jazdných vlastnosti (napr. zníženie rýchlosti).