Servis snowboardov v Trenčíne

Informačnú stránku pre vás momentálne pripravujeme. Snažíme sa maximálne skvalitniť naše služby, preto všetky informácie ohľadom servisu nájdete na stránke servis snowboardov. Na servis snowboardov sa môžete objednať na tel. čísle 0908 697 525 alebo e-mailom na trencin@najsport.sk.

Servis snowboardov v Trenčíne

Sme opäť otvorení

Servis snowboardov je pre vás opäť otvorený. Aj naďalej môžete servisovať svoj snowboard rýchlo, jednoducho a pohodlne. V prípade akýchkoľvek požiadaviek neváhajte kontaktovať našu zákaznícku linku na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte e-mail na info@najsport.skNaši špecialisti na telefóne a v predajni vám radí a ochotne poradia. Tešíme sa na vašu návštevu.

Hlavný cenník servisu snowboardov

Doplnkový cenník servisu snowboardov

SERVISNÁ SLUŽBA SNOWBOARD DO 129 CM SNOWBOARD OD 130 CM

Brúsenie:

 • Top brúsenie hrán automatom s jedinečnou keramikou Reichmann DTS-PRO.
 • Tuning hrán.
 • 2x voskovanie za tepla.
 • Leštenie.
13 € 15 €

Voskovanie:

 • 2x voskovanie za tepla.
 • 2x leštenie.
4 € 7 €

Výmena hrany alebo časti sklznice:

 • Máte poškodenú alebo vytrhnutú hranu? Žiaden problém pre nás.
 • Nevymieňame však celé hrany ani sklznice po celej ploche snowboardu, iba časti do 12 cm!
od 35 € od 35 €

Montáž nového viazania (platí pre nový snowboard):

 • Potrebujete namontovať nové viazanie na nový snowboard?
 • Vedeli ste, že ak si kúpite nový snowboard s viazaním u nás, montáž máte úplne zadarmo?
20 € 20 €

Demontáž starého a montáž nového viazania (platí pre používaný snowboard):

 • Potrebujete demontovať staré viazanie a vymeniť ho za nové viazanie na používanom snowboarde?
20 € 20 €

Nastavenie viazania:

 • Potrebujete len nastaviť viazanie? Žiaden problém pre nás.
 • V prvom rade ide o vašu bezpečnosť, pretože zlé nastavené viazanie môže viesť k mnohým úrazom.
 • Pre správne nastavenia viazania budeme potrebovať základné informácie: na ktorú stranu jazdíte (ľavák alebo pravák) a pod akým uhlom chcete mať nastavené viazanie.
 • Vedeli ste že, ak si kúpite nový snowboard, viazanie alebo snowboardové topánky u nás, tak nastavenie viazania máte úplne zadarmo?
5 € 5 €

Informácie: 

 • V prípade objednania expresného servisu priamo na predajni sa účtuje poplatok 30 % z ceny daného servisu. V prípade objednania expresného servisu online sa tento poplatok neplatí.
 • Pokiaľ si viazanie kúpite u nás, tak automaticky získavate zľavu 50 % na montáž viazania.
 • Servis štandardne vykonávame do 72 hodín na Zlatovská 20 v Trenčíne.
 • Na montáž lyžiarskeho viazania poskytujeme záruku 2 roky.

NAJLEPŠÍ SERVIS SNOWBOARDOV V TRENČÍNE

Servis snowboardov v Trenčíne vám zabezpečí odborný servisný personál, ktorý vypočuje vaše priania ohľadom servisu vášho snowboardu. Na servis najvyššej kvality využívame stroj Reichmann DTS-U Pro z Nemecka s technológiou HQT (High Quality Tuning), ktorý vybrúsi hrany do vysokej ostrosti vďaka špičkovej brúsnej keramike bez nadmerného opotrebovania hrán. Špičkový stroj Wintersteiger Sigma RS 350 zabezpečí dokonalú štruktúru sklznice. Voskovačka R off B precízne nanesie vosk a perfektne vyleští sklznicu za tepla. Na servis sa môžete objednať  na tel. čísle 0908 697 525 alebo e-mailom trencin@najsport.sk.

FOTOGALÉRIA SERVISU SNOWBOARDOV

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Nepravideľný alebo žiadny servis vedie k rýchlemu opotrebovaniu snowboardu, ktoré vás môže vyjsť veľmi draho. A to až tak, že si budete musieť zaobstarať nový snowboard. Ide v prvom rade o vaše zdravie, bezpečnosť a výborný pocit z snowboardovania. Pretože boardovať s nenabrúsenými hranami nie je dobrý nápad. Môžeme sa len domnievať, koľko úrazov v lyžiarskych strediskách sa dá pripísať práve zanedbanému servisu. V konečnom dôsledku ide hlavne o zábavu. Na to, aby ste zažili poriadne snowboardovanie treba mať všetko v perfektnom stave. Opotrebená, nenavoskovaná sklznica a tupé hrany k tomu skrátka nepatria!

Za optimálnych podmienok je potrebné servisovať snowboard na začiatku a na konci sezónyToto platí skôr pre príležitostných (resp. sviatočných) snowboardistov. Ak ste snowboardista, ktorý si to chce na svahu poriadne užiť a chodíte boardovať častejšie, je potrebné servisovať niekoľkokrát do roka. Frekvencia nezáleží len od intervalu snowboardovania, ale predovšetkým od snehových podmienok na svahu. Nerovnosti a kamene vedia vážne poškodiť sklznicu a neriešenie tohto problému vedie k veľkým škodám. Ako všade aj tu platí platí, že prevencia sa vypláca. A len pre zaujímavosť, profesionálni snowboardisti odporúčajú servisovať už po 3 dňoch.

Snowboard odporúčame servisovať niekoľko krát do roka, podľa intenzity boardovania a miery opotrebenia sklznice, hrán a pod. Minimálne však na začiatku a na konci sezóny. Určite je potrebné navštíviť nás servis, pokiaľ ste nabehli na kameň alebo inú ostrú nerovnosť. Sklznica alebo hrana je viditeľne poškodená, ošúchaná, opotrebená alebo extrémne vysušená. Taktiež treba servisovať, ak snowboard horšie reaguje na zmenu smeru, sneh sa viac lepí na sklznicu, prípadne pociťujete iné zhoršenie jazdných vlastnosti (napr. zníženie rýchlosti).