Servis lyží v Starom Smokovci

Servisovať lyže je nevyhnutné. Pravidelnosť pomáha k pozitívnemu zážitku z jazdy, ku kvalite, bezpečnosti, navyšuje životnosť lyží a šetrí vaše financie. Neváhajte a zavítajte ku nám do servisu lyží v Starom Smokovci (Hrebienok Resort II), kde sa s ochotou a profesionalitou postaráme o vaše lyže. Na servis lyží sa môžete na tel. čísle 0908 283 169  alebo e-mailom na starysmokovec@najsport.sk.

Servis lyží v Starom Smokovci

Servis je dočasne zatvorený!

Servis lyží je z technických príčin v zimnej sezóne 2021/2022 zatvorený. Aj naďalej môžete využiť servis na Galvaniho 2/A v Bratislave alebo na ďalších miestach. Tešíme sa na vašu návštevu!

Najlepší servis lyží v Starom Smokovci

Servis lyží v Starom Smokovci zabezpečuje odborný servisný personál na strojoch najvyššej úrovni. K dispozícii máme nemecký automat Reichmann SF 4 Race, ktorý sa naraz postará o štruktúru sklznice a tuning hrán. Stroj Reichmann DTS-U Pro s technológiou HQT (High Quality Tuning) sa postará o dokonalo ostré hrany vďaka špičkovej brúsnej keramike bez nadmerného opotrebenia hrán. Špičkový stroj Wintersteiger Sigma RS 350 zabezpečí dokonalú štruktúru sklznice, ktorú ocenia nie len profesionálni jazdci. Voskovačka R off B precízne nanáša vosk a perfektne leští sklznicu za tepla. Náš servis nájdete v Starom Smokovci v budove Hrebienok Resort II. Objednať sa môžete na tel. čísle 0908 283 169 alebo na starysmokovec@najsport.sk.