Servis bežeckých lyží v Starom Smokovci

Nechajte zoservisovať svoje bežecké lyže nášmu špecializovanému tímu odborných servisákov. Servis bežeckých lyží zvyšuje bezpečnosť a kvalitu jazdy, samotnú životnosť a šetrí vašu peňaženku. Zastavte sa na servis bežeckých lyží v Starom Smokovci. Môžete sa objednať na tel. čísle 0908 283 169 alebo e-mailom na starysmokovec@najsport.sk.

Servis bežeckých lyží v Starom Smokovci

Servis je dočasne zatvorený!

Bežeckých lyží je z technických príčin v zimnej sezóne 2021/2022 zatvorený. Aj naďalej môžete využiť servis na Galvaniho 2/A v Bratislave alebo na ďalších miestach. Tešíme sa na vašu návštevu!

Najlepší servis bežiek v Starom Smokovci

Nechajte si svoje lyže zoservisovať našim špecializovaným tímom odborných servisákov, ktorí pracujú so strojmi najvyššej kvality. V Starom Smokovci vám ponúkame profesionálny a cenovo dostupný servis bežeckých lyží. Nemecký automat Reichmann SF 4 Race, ktorý perfektne nabrúsi skĺznicu vašich lyží a hrán (v prípade BC bežiek). Stroj Reichmann DTS-U Pro s technológiou HQT (High Quality Tuning) sa postará o dokonalú ostrosť hrán vďaka špičkovej brúsnej keramike bez nadmerného opotrebenia hrán backcountry bežiek. Voskovka R off B nanesie vosk a dokonale vyleští skĺznicu za určitej teploty. Na servis sa môžete objednať na tel. čísle 0908 283 169 alebo e-mailom starysmokovec@najsport.sk.