Predajňa Najšport

Počas celého apríla sme tu stále pre vás. FUNGUJEME ako ODBERNÉ MIESTO a ESHOP s výdajovým okienkom s možnosťou vyskúšania. Najlyže sú teraz Najšport! NAJŠPORT je nová 1400 m2 špecializovaná predajňa lyží, lyžiarok, snowboardov, biežiek, skialpov, bicyklov, elektrobicyklov, kolobežiek, oblečenia, komponentov a príslušenstva s parkovaním zadarmo pred vchodom. Okrem toho ponúkame kvalitné poradenstvo, odborný servis, požičovňu, bazár či lyžiarsky trenažér.

Predajňa Najšport

Sme otvorení aj počas apríla

Aj počas celého apríla sme tu stále pre vás. FUNGUJEME ako ODBERNÉ MIESTO a ESHOP s výdajovým okienkom s možnosťou vyskúšania.


Galvaniho 2/A
Otváracie hodiny na najbližšie dni
počas lockdownu

  • ako odberné miesto a e-shop s výdajovým okienkom s možnosťou vyskúšania

Klasické otváracie hodiny

Pondelok: 10:00 - 18:00
Utorok: 10:00 - 18:00
Streda: 10:00 - 18:00
Štvrtok: 10:00 - 18:00
Piatok: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Nedeľa: zatvorené

  • Kontaktovať nás môžete telefonicky na čísle 0919 066 704 alebo e-mailom na info@najsport.sk.

Bagarova 20
Otváracie hodiny

  • zatvorená kvôli lockdownu
Pondelok: zatvorené
Utorok: zatvorené
Streda: zatvorené
Štvrtok: zatvorené
Piatok: zatvorené
Sobota: zatvorené
Nedeľa: zatvorené

  • Kontaktovať nás môžete telefonicky na čísle 0919 066 704 alebo e-mailom na info@najsport.sk.

PREDAJŇA NAJŠPORT

Zastavte sa v novej špecializovanej predajni športového sortimentu s parkovaním zadarmo priamo pred vchodom. Veľká 1400 m2 predajňa bicyklov, elektrobicyklov, kolobežiek, lyží, lyžiarok, snowboardov, skialpov, bežiek, príslušenstva a komponentov. Len u nás nájdete pod jednou strechou všetky svetové značky ako Stöckli, Atomic, Rossignol, Head, Fischer, Völkl, Elan, Blizzard, Tecnica, Giro, Oakley, Helly Hansen, Sidas. Naši odborní predajcovia Vám ochotne poradia s výberom akéhokoľvek sortimentu. Okrem toho poskytujeme profesionálne služby servisu, online servisu a donášky bicyklov priamo domov, tvarovanie lyžiarok (bootfitting), požičovne, bazáru, testovacieho centra, lyžiarskeho trenažéra (simulátora). Naším cieľom je maximálna spokojnosť zákazníkov a pocit profesionálne odvedenej práce.

FOTOGALÉRIA ZIMNEJ PREDAJNE NAJŠPORT

FOTOGALÉRIA LETNEJ PREDAJNE NAJŠPORT

INFORMÁCIE

Tovar môžete vrátiť do 14-tich kalendárnych dní, za predpokladu, že nebol používaný, je neporušený a nepoškodený. Tovar nám prosím zašlite na adresu prevádzky NAJŠPORT Galvaniho 2/A (G2 Park), 821 04 Bratislava (prosím nezasielať do sídla firmy Kedzo, s.r.o., Galvaniho  4/B, 821 04 Bratislava). Tovar je potrebné zaslať spolu s originálnou faktúrou a odstúpením od zmluvy, ktorú si stiahnete tu. Tovar prosím dôkladne zabalte a odošlite najlepšie kuriérom DPD.

Cena dopravy pri objednávkach do 49 € je 5 €, využiť môžete kuriéra DPD alebo Slovenskú poštu. Pri objednávkach nad 50 € je poštovné zadarmo. Tovar si môžete aj osobne prevziať zadarmo na predajni Galvaniho 2/A (G2 Park), 821 04 Bratislava.

Pri objednávke tovaru, ktorý máme na sklade a prijatí objednávky do 17:00 hodiny garantujeme doručenie do 24 hodín, teda nasledujúci pracovný deň. Pri tovare, ktorý máme skladom a objednávku prijmeme po 17:00 hodine garantujeme doručenie do dvoch pracovných dní. V ostatných možnostiach v závislosti od dostupnosti tovaru (je uvedená v detaile produktu pri voľbe veľkosti), maximálne však 10 pracovných dní.

Zaplatiť môžete v hotovosti alebo platobnou kartou u nás v predajni. Pri objednávkach cez e-shop je možnosť zaplatiť dobierkou (kuriérovi, ktorý Vám tovar doručí hotovosťou alebo kartou), platobnou kartou (platobnou bránou TrusPay a TrustCard) alebo prevodom na účet. Pri akýchkoľvek problémov s objednávkou nás prosím kontaktujte na tel. číslo: +421919066704 alebo e-mailom: info@najlyze.sk. Upozorňujeme Vás, že všetky platby požičovne (vrátane zálohy) a bazáru je potrebné uhradiť výhradne v hotovosti.

Ak hľadáte akékoľvek informácie, objednávky cez e-shop, rezervácie, servis, bazár prípadne požičovňu, tak nás prosím kontaktujte e-mailom na info@najlyze.sk alebo:

  • Informácie, objednávky e-shop a rezervácie (Galvaniho 2/A, Bratislava): +421919066704
  • Servis bicyklov (Galvaniho 2/A, Bratislava): +421919066703
  • Požičovňa a bazár (Baharová 20, Bratislava): +421919066705

Hlavná, teda najväčšia prevádzka NAJŠPORT sa nachádza na Galvaniho 2/A (G2 Park) v Bratislave (Ružinov). Celoročne tu nájdete nový sortiment od bicyklov po lyže, bazár, požičovňu, lyžiarsky trenažér a servis. Druhá prevádzka sa nachádza na Bagarovej 20 v Bratislave (Dúbravka). Je otvorená iba počas zimnej sezóny a zameraná výhradne na požičovňu a bazár.