Lyžiarske prilby Rossignol

Vyberte si lyžiarsku prilbu od franzcúzskej značky Rossignol, ktorej logo zdobí ikoncký kohút v štátnych farbách. Dámske, pánske a detské lyžiarske prilby Rossignol sú istotou kvality a vzhľadu, ktorý vás nesklame. Neváhajte nás kontaktovať v prípade otázok na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Lyžiarske prilby Rossignol

Fráncuzska značka Rossignol je svetový výrobca vysoko kvalitných produktov, ako napríklad slovenská lyžiarka Petra Vlhová jazdí práve na lyžiach od Rossignol. Vyrábajú nie len kvalitné lyže, ale okrem iného aj prilby. Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o lyžiarskych prilbách a ich výbere, prečítajte si náš blogový článok - Lyžiarska prilba ako základ výbavy moderného lyžiara.

Rossignol od histórie po súčasnosť

  • Značka Rossignol110 ročnú históriu trojfarebného kohúta, ktorý symbolizuje Francúzsko,
  • Rossignol bol založený v roku 1907 vo francúzskom meste Isere,
  • Boli vyrobené prvé plastové lyže v mestečku Voiron vo Francúzsku, pričom bol zakladateľom Abel Rossignol,
  • V roku 1942 získal patent na lyže z laminátu, ktoré boli vyrobené z 1 kusu dreva (model Rossignol Olympic 41),
  • Laurent boix Vives v roku 1956 kúpil spoločnosť a o 4 roky neskôr predstavili prvé celokovové lyže Allais,
  • V roku 1964 vyšli nové lyže zo sklených vlákien,
  • V roku 1971 prišli na trh úplne nové bežecké lyže a vybavenie pre bežkárov,
  • V roku 1987 sa preslávili produkciou prvých snowboardov.

Lyžiarske prilby Rossignol a modelové rady

Vyberte si zo špičkových produktov ideálnu lyžiarsku prilbu, ktorá bude spĺňať vaše požiadavky. V ponuke nájdete modely Hero, Hero 9, Rooster a mnoho iných:

Hero

Helma Hero Carbon Fiber FIS je určená pre elitných športovcov, ktorý potrebujú dosiahnuť čo najvyššiu rýchlosť. Konštrukcia obsahuje externú konštrukciu z uhlíkových vlákien pre kontrolovanú hmotnosť a zotrvačnosť. Nízkoprofilový dizajn celej škrupiny zachováva priliehavosť k hlave a aerodynamický výkon pre oddané preteky. Je vybavený pevnými ušnými vankúšikmi a kovovou prackou na brade pre väčšiu bezpečnosť. Certifikované FIS a navrhnuté tak, aby spĺňali bezpečnostné predpisy Medzinárodnej lyžiarskej federácie (FIS).

lyziarska-prilba-rossignol-hero-carbon-fiber-fis

Hero 9

Nekompromisná odolnosť a tlmenie nárazov pre oddaných pretekárov. Dámska Hero 9 FIS IMPACTS je ľahká Race prilba s precíznym strihom pre maximálne pohodlie a FIS schválenou ochranou. Je vybavená technológiou IMPACTS s tvrdou škrupinou a penou EPP pre tlmenie nárazov a pre zvýšenú odolnosť bez kompromisov v oblasti prispôsobenia, hmotnosti alebo aerodynamiky. Závodný strih obopína hlavu až k lícam, aby ste sa cítili pohodlne, zatiaľ čo ventilačné kanály udržujú stálu cirkuláciu vzduchu, aby ste boli v pohode a pohodlí.

Certifikované FIS a navrhnuté tak, aby spĺňali bezpečnostné predpisy Medzinárodnej lyžiarskej federácie (FIS).

lyziarska-prilba-rossignol-hero-9-fis-impacts-w-with-chinguard

Rooster

Lyžiarska prilba Rooster FIS IMPACTS je ľahká, závodná a schválená FIS. Ikonická grafika kohúta ctí minulosť, zatiaľ čo pokrytie s viacerými vplyvmi zahŕňa budúcnosť. Odolný dizajn obsahuje technológiu IMPACTS s tvrdou škrupinou a penou s tlmením nárazov pre zvýšenú odolnosť bez kompromisov v oblasti prispôsobenia, hmotnosti alebo aerodynamiky. Odolná ochrana a expandovaný polypropylén má schopnosti tvarovej pamäte, čo umožňuje prilbe zachovať si ochranné vlastnosti tlmenia nárazov dlhšie a zvyšuje odolnosť v priebehu bežného každodenného používania.

lyziarska-prilba-rossignol-Racing-Helmet-Rooster-Fis-Impacts

Filtrovať produkty