Lyžiarske prilby POC

Vyberte si svoju novú lyžiarsku prilbu značky POC alebo potešte svojich blízkych. Vysoká kvalita a zaručená spokojnosť je garantovaná technológiami, ktoré spoločnosť POC využíva. V prípade otázok alebo ak by ste sa chceli poradiť s výberom, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Lyžiarske prilby POC

Spoločnosť POC, popredný výrobca prilieb, okuliarov, oblečenia a doplnkov pre športy na snehu a cyklistiku, bola založená v roku 2005 vo Švédsku. Na podporu svojho rozvoja a kvality POC založila dve vedecké fóra, POC Lab a WATTS Lab, ktoré združujú niektoré z najlepších mozgov vo výskume, medicíne a bezpečnosti, aby radili o novom výskume a trendoch. Prilba by mala byť samozrejmosť pre všetkých lyžiarov bez rozdielu na vek. V blogu - Lyžiarska prilba ako základ výbavy moderného lyžiara vám poradíme na čo sa zamerať pri výbere a aké druhy prilieb vyberať.

Veľkostná tabuľka lyžiarskych prilieb POC

Veľkosť Auric (Všetky modely) Fornix & POCito (Všetky modely) Artic SL SPIN Skull Orbic Comp SPIN
(Všetky modely)
Skull Orbic X SPIN
Skull X

XS-S

51-54 cm 51-54 cm 51-54 cm 51-54 cm XS - 51-52 cm

M-L

55-58 cm 55-58 cm 55-58 cm 55-58 cm S - 53-54 cm

XL-XXL

59-62 cm 59-62 cm 59-62 cm 59-62 cm M - 55-56 cm

L - 57-58 cm

XL - 59-60 cm

XXL - 61-62 cm

Modely lyžiarských prilieb POC

Prinášame vám modely kvalitných lyžiarskych prilieb značky POC. Vyberte si top modely Auric, Fornix, POCito, Artic, Skull a iné.

POC Auric Cut

Model Auric Cut je určená pre jazdu v parkoch. V prilbe je umiestnený komunikačný systém, zahŕňajúci slúchadlá a mikrofón. Vynikajúce materiály ako EPP (Expanded Polypropylene), robustná ABS konštrukcia zabezpečujú maximálnu ochranu. Je tu prítomná nastaviteľná ventilácia, vnútorná výplň pre bezpečnosť a komfort. Klip na okuliare je odnímateľný.

  • EPP
  • Robustná ABS konštrukcia
  • Nastaviteľná ventilácia
  • Vnútorná výplň pre bezpečnosť a komfort
  • Odnímateľný klip na okuliare
  • Komunikačný systém POC aid

lyziarska-prilba-poc-auric-cut-communication-matt-black

POC Fornix Spin

Vylisovaním aramidových mostov do konštrukcie prilby, dokázal POC vytvoriť super ľahkú helmu pri zachovaní štrukturálnej stability a ochrany. Prilba má šesť nastaviteľných otvorov na vrchu, dva predné prieduchy, ktoré fungujú aj ako náporové vetranie pre okuliare a dva zadné prieduchy.  Fornix a jeho ventilačný systém je navrhnutý tak, aby vaša hlava bola v pohodlí a vaše okuliare sa nezahmlievali. Ľahká, dobre vetraná a bezpečná, taká je helma POC Fornix SPIN.

  • Nastaviteľná veľkosť a vetranie
  • Pevný držiak na okuliare
  • Váha 420 g

lyziarska-prilba-poc-fornix-spin-actinium-pink-20-21

Filtrovať produkty