Lyžiarske prilby Fischer

Značka Fischer vyrába vysoko-kvalitné, a taktiež cenovo dostupné lyžiarske prilby, ktoré predčia vaše očakávania. Dámske, pánske a detské lyžiarske prilby Fischer budú tým správnym spoločníkom na lyžiach. Neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu info@najsport.sk.

Lyžiarske prilby Fischer

Rakúska značka Fischer sa dlhoročne venuje lyžiarskej výbave a dbá na rozvoj technológii, ktoré posunú ich výrobky na vyššiu úroveň. Ak vás zaujíma značka Fischer, venovali sme sa tejto značke v blogovom článku - Predstavujeme značku Fischer.

Fischer od histórie po súčasnosť

 • Značka Fischer bola založená v roku 1924 Josefom Fischerom, severovýchodne od Salzburgu v Rakúsku,
 • O úspechu rodinnej značky Fischer hovorí aj úspech rakúskeho lyžiara Egona Zimmermanna, ktorý v roku 1964 získal prvé miesto na ZOH v Innsbrucku,
 • Okrem zimného vybavenia sa zameriavajú od 70. rokov na výrobu tenisových rakiet,
 • V roku 1991 vyhral Michael Stich svetoznámi Wimbledon.
 • Podobné úspechy nesú aj fenomenální jazdci ako Markus Vogel, Thomas Morgenstern, Eric Frenzel či Kathrina Hölzl,
 • V dnešnej dobe sa zameriava značka Fischer na vývoj, produkciu a distribúciu kvalitného lyžiarskeho vybavenia,
 • Taktiež sa zameriava na vývoj ďalších inovácií v oblasti lyžovania a bežkovania,
 • V roku 2006 boli na trh uvedené najľahšie lyže Carbon Lite,
 • v roku 2003 Fischer predstavil inováciu v behu na lyžiach Speedmax, ktorý využíva štruktúru molekulárnej povrchovej úpravy pre dosiahnutie ešte väčšej rýchlosti,
 • V roku 2012 si značka pripísala 4 veľké a 10 malých glóbusov v lyžovaní,
 • V roku 2017 bol víťazom ISPO Award,
 • Aktuálne sa zameriavajú na rozvoj ďalších technológií v spolupráci so svetovými triedami, ako napr. Dynafit či Rottefella.

Lyžiarske prilby Fischer a modelové rady

Vyskúšajte lyžiarske prilby od Fischer-u a všetky modelové rady Classic, Race, Visor a pod. Taktiež vám odporúčame prečítať si článok o výbere vhodnej prilby - Lyžiarska prilba, ako základ moderného lyžiara.

Classic

Prilba ON PISTE (na zjazdovke) série Classic ponúka technológiu tvrdej škrupiny a uzamykateľný ventilačný systém. Podšívka je odnímateľná. Antibakteriálna podšívka zaisťuje príjemnú klímu. Otočné koliesko ponúka individuálne nastavenie veľkosti.

lyziarska-prilba-fischer-classic-sport

Race

Optimalizované vo veternom tuneli, vyrobené pre pretekársku dráhu. Prilba radu RACE je ergonomicky tvarovaná, ultraľahká pretekárska prilba, ktorej dôverujú športovci na celom svete. Či už medzi slalomovými palicami alebo v Super G, poskytuje nekompromisnú ochranu pri najvyššej rýchlosti.

lyziarska-prilba-fischer-race

Visor

Lyžiarska prilba zo série Visor so svojím čistým dizajnom a extra veľkým zrkadlovým priezorom vytvára prilba VISOR jedinečný freeridový vzhľad. Jeho lasergold lite odtieň zlepšuje vnímanie detailov, zatiaľ čo povrchová úprava proti zahmlievaniu zabraňuje zahmlievaniu šošovky. Vyrazte na lyže s touto vysoko-kvalitnou priblou a nenechajte nič na náhodu.

lyziarska-prilba-fischer-visor

Filtrovať produkty