Lyžiarske prilby Slokker

Vyberte si sovju novú lyžiarsku prilbu značky Slokker alebo ňou potešte svojich blízkych. Dámske a pánske lyžiarske prilby, ktoré zaručujú spokojnosť a vysokú kvalitu. Neváhajte nás kontaktovať, ak by ste potrebovali s výberom poradiť na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Lyžiarske prilby Slokker

Slokker od histórie po súčasnosť

Značka Slokker bola založená pred 25 rokmi a stala sa značkou, ktorá skrýva vysokú kvalitu, flexibilitu, rýchlosť dodania a blízkosť ku zákazníkovi. Predstavuje kombináciu exkluzívneho talianského dizajnu s eleganciou, bezpečnosťou a kvalitou v jednom. V súčasnosti sa Slokker zameriava na slnečné okuliare, lyžiarske prilby, lyžiarske okuliare, cyklistické prilby a čiapky najvyššej kvality. Sídlo spoločnosti sa nachádza v talianskom Bolzane (Južné Tirolsko).

Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o problematike lyžiarskych prilieb, odporúčame vám náš blogový článok - Lyžiarska prilba, ako základ výbavy moderného lyžiara.

Lyžiarske prilby Slokker a top modelové rady

Vyskúšajte lyžiarske prilby Slokker a top modelové rady Bakka, Raider, Ballo a iné:

Bakka

Lyžiarska prilba Slokker série Bakka s výkonným fotochromatickým a polarizačným visor-om (OTG) ponúka kvalitné tlmenie a ochranu zraku, zabezpečí bezpečnosť na najvyššej úrovni. Vďaka vnútornému plášťu s veľmi kvalitnou podšívkou Slotec (anti-alergická) s vynikajúcou priľnavosťou ponúka dokonalý komfort. Pomocou systému QUICKSAFE® si dokážete jednoducho prispôsobiť veľkosť prilby. Aktívnu ventiláciú zabezpečuje 26 ventilačných otvorov. Dokonalá tepelná regulácia za akýchkoľvek podmienok. 

Vizor je vyrobený z polykarbonátu (vysoká pevnosť) a mení svoj odtieň v závislosti od sily slnečných lúčov, ktoré naň narážajú. Keď je svetlo silné, vizor stmavne a v prípade slabých svetelných podmienok zase zosvetlie. Vďaka polarizacii vizor prirodzene zvyšuje vnímanie kontrastu a farieb. 100% UV ochrana. Vrchný rám vizoru má špeciálne tesnenie, ktoré zabraňuje prieniku vlhkosti.

helma-slokker-bakka-wood-black

Raider

Lyžiarska prilba Slokker série Raider predstavuje jedinečnú a svetová priezorová technológiu: fotochromatická, polarizačná, bez hmly, decentná, absorbujúca 100% UV lúče. Fotochromatický a polarizujúci priezor sa prispôsobí daným svetelným podmienkam. Štít je optimálny pre nepriaznivé počasie vďaka oranžovému odtieňu a polarizácii a zároveň chráni pred stmavnutím aj na slnečnom svetle. ABS škrupina s 12 prieduchmi a hornými nastaviteľnými vetracími otvormi. Jednoducho sa dajú otvárať a zatvárať pomocou posúvača. Toto funguje optimálne s rukavicami a studenými rukami. Chrániče sluchu a vnútorné vypchávky zaručujú pohodlné nosenie.

helma-slokker-raider-free-lady-gold-white

Ballo

Lyžiarska prilba Slokker série Ballo je elegantná lyžiarska prilba, ktorá zaručuje najvyššiu možnú bezpečnosť. Veľkosť nastavíte pomocou kolieska. Ventilácia je samozrejmosťou, pričom si ju viete nastaviť podľa seba a svojich potrieb. Vnútorná výplň, ktorá zabezpečuje bezpečnosť a komport.

lyziarska-prilba-slokker-ballo-silver

Filtrovať produkty

Ï