Lyžiarske prilby Oakley

Vyskúšajte kvalitné značkové lyžiarske prilby Oakley, ktoré vás prekvapia svojim dizajnom, jedinečnou kvalitnou, vlastnosťami a vysokým stupňom ochrany vašej hlavy. Objavte modelové rady prilieb MOD5, MOD3, MOD1 a MOD5-MIPS. S výberom vám radi a ochotne poradím online aj offline. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte e-mail na info@najsport.sk.

Lyžiarske prilby Oakley

"Čítajte ďalej" a dozviete sa viac potrebných informácií o modelových radách, veľkostiach, histórií značky Oakey a pod. Prečítajte si viac o značke Oakley v našom blogovom článku - Prečo sú okuliare Oakley najlepšie na trhu?.

Oakley od histórie po súčasnosť

  • Značka Oakley vznikla v roku 1975, kedy vo svojej garáži Jame Jannard vytvoril jedinečný dizajn spočiatku inšpirovaný motokrosom.
  • Jannard začína s vývojom špeciálnych úchytov pre motocykle, ktoré začína ponúkať na motorkárskych podujatiach po celej Kalifornií.
  • Materiál rýchlo vylepšuje, inovuje a pridáva k produktom aj rukavice, chrániče lakťov a brady.
  • V roku 1980 bola uvedená na trh nová rada okuliarov O-Frame a značka si zakrátko získava uznanie a priazeň v celom svete.
  • O necelé 3 roky neskôr prichádzajú na trh s lyžiarskymi okuliarmi. O rok neskôr uzrú svetlo sveta aj cyklistické okuliare.
  • V roku 1995 získava Oakley kontrakt na 230 miliónov dolárov a začína spolupracovať so značkou Luxottica.
  • Neskôr spolupracujú aj so značkou Fox Racing a Jannard sa stáva aj popredným akcionárom spoločnosti.
  • V roku 2006 odkúpila Oakley spooločnosť Luxottica za 2,1 mld dolárov.
  • Dnes sa môžeme tešiť špičkovej kvalite a technológiám, ako je napr. HDO, Prizm, Prizm Polarized O-Matter, Unobtainium, M2 Frame, Radar, Ridgelock, Prizm Snow Polarized Iridium a mnoho iných.

Lyžiarske prilby Oakley a modelové rady

Vyberte si špičkovú a pohodlnú lyžiarsku prilbu značky Oakley. Poobzerajte sa po top modelových radách MOD5, MO5-MIPS, MOD1 a iné. Prečítajte si tiež článok o tom, ako vybrať lyžiarsku prilbu - Lyžiarska prilba, ako základ výbavy moderného lyžiara.

MOD5

tento model disponuje nastaviteľným vetraním, systémom BOA, 270 Fit (plne nastaviteľná), Fidlock Buckle (umožní vám rýchlo zapnúť prilbu), odnímateľnou vložkou, ktorú môžete prať. Nesmú chýbať ani integrované systémy pre umiestnenie lyžiarskych okuliarov. Táto prilba poskytuje najvyššiu úroveň ochrany od Oakley a perfektnú rovnováhu medzi pohodlím a nízkou hmotnosťou.

Oakley MOD5

MOD5-MIPS

Okrem vyššie spomenutých technológií (odvetranie, systém BOA, 270 Fit, Fidlock Buckle, certifikácia ASTM F2040 a CE EN1077) táto prilba disponuje aj integrovaným systémom MIPS, ktorá poskytuje ešte väčšiu ochranu vzhľadom na umiestnenie špeciálnej výstuhy, ktorá zabraňuje v prípade pádu alebo nárazu eliminovať nebezpečné rotačné pohyby prenášane do mozgu.

Oakley MOD5 - MIPS

MOD1

Jedná sa o základný produkt prilieb od Oakley, pričom už v tomto modeli môžeme nájsť BOA 360 Fit Systém pre plne nastavenie. Disponuje tiež prirodzeným vetraním, Fidlock Buckle funkciou rýchleho zapínania, odnímateľnou vložkou a krytom pre okuliare.

Oakley MOD1

Filtrovať produkty

Ï