Lyžiarske prilby Elan

Vyskúšajte kvalitné lyžiarske prilby Elan od overeného slovinského výrobcu lyží a lyžiarskeho vybavenia. K dispozícií sú tie najlepšie modelové rady lyžiarskych prilieb Hyde, Impulse, Evoque, Twist a RC Race. S výberom vám radi a odborne poradíme v našich obchodoch alebo na e-shope. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu info@najsport.sk.

Lyžiarske prilby Elan

"Čítajte ďalej" a dozviete sa viac potrebných informácií o modelových radách, veľkostiach, histórií značky Elan a pod. Prečítajte si viac o značke Elan v našom blogovom článku - Predstavujeme značku Elan.

Elan od histórie po súčasnosť

  • História značky Elan siaha do roku 1945 (2 svetová vojna), kedy začali s výrobou lyží pre juhoslovanskú partizánsku armádu. 
  • Zakladateľom značky je Rudi Finžgar so sídlom vo slovinskom meste Begunje nad Gorenjskem.
  • V roku 1949 okrem lyží začali aj s výrobou malých člnov, kanoe a kajakov a od roku 1978 aj vetroňov.
  • V roku 1988 boli predstavené nové lyže SideCut Extreme (SCX).
  • Od roku 2019 Elan predstavil nové skialpové lyže IBEX, a freeridovú sériu RIPSTICK.

Lyžiarske prilby Elan a modelové rady

Vyberte si kvalitné lyžiarske prilby od slovinskeho výrobcu Elan. V ponuke nájdete modely Hyde, Impulse, Evoque, Twist. S výberom ideálnej prilby vám poradíme v blogovom článku - Lyžiarska prilba, ako základ výbavy moderného lyžiara.

Hyde

Kvalitná a odolná lyžiarska prilba s In-Mold konštrkciou a technológiou ARC. Prilba je dobre odvetraná s technológiou Airfow Liner, disponuje ochranou uší a BOA systémom 360 pre ešte väčšie pohodlie a nastavenie.

Elan Hyde

Impulse

Táto prilba disponuje In-Mold konštrukciou, antibakteriálnou úpravou, nastaveným stystémom 180 a odnímateľnými vnútornými vložkami.

Elan Impulse

Evoque

Bezpečnosť je pri tejto prilbe prvoradá. Disponuje ľahkou In-Mold konštrukciou s technológiou ARC a odvetraním. Elan vyvinul ľahkú prilbu so systémom BOA 360, ktorý umožňuje prispôsobiť ju tak, aby zostala vždy na svojom mieste, pohodlná a bezpečná.

Elan Evoque

Twist

Ľahká In-Mold konštrukcia lyžiarskej prilby disponuje nastaviteľným Fit Systémom, antibakteriálnou vložkou, ideálnym prúdením vzduchu, odnímateľnými vnútornými vložkami pre ten najlepších pocit z lyžovačka. Prilba vydrží mnoho sezón a je vyrábaná v rôznych veľkostných a farebných prevedeniach.

Elan Twist

Filtrovať produkty

Ï