Lyžiarske palice Stöckli

Švajčiarska svetová značka Stöckli je prémiová značka pre lyžiarskych nadšencov, ktorí hľadajú jedinečnú kvalitu. Dámske, pánske a detské lyžiarske palice sú vysoko kvalitné a jedinečné produkty, s ktorými budete zaručene spokojní. Neváhajte nás kontaktovať v prípade otázok alebo ak by ste sa chceli niečo spýtať, na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Lyžiarske palice Stöckli

Stöckli je americko-rakúska výrobná spoločnosť so sídlom v Kennelbachu, ktorú využíva množstvo profesionálnych športovcov, ale aj tých príležitostných. Ku lyžiarskym paliciam sú nenahraditeľné lyželyžiarky, pribla a okuliare. Ak by vás zaujímalo, Ako vybrať správnu dĺžku paličiek a povieme vám, ako na to.

História značky Head

  • V polovici 30. rokov 20. storočia vyrábal Josef Stöckli drevené lyže pre vlastnú potrebu,
  • Keď dopyt vzrástol, v roku 1935 sa rozhodol založiť lyžiarsku značku Stöckli AG. Dnes má vo Švajčiarsku jediný závod na výrobu lyží,
  • V roku 1945 vyrobil svoj prvý pár lyží z vrstveného dreva kombinujúcich jaseň s naskrutkovanými oceľovými hranami,
  • Ako prvý v roku 1957 vyrobil kovové lyže,
  • V roku 1965 potom Stöckli vyrobil prvé lyže z plastových zmesí. A čo je najlepšie: Josef Stöckli predával len lyže, ktoré sám testoval,
  • Výroba lyží zostala od roku 1986 predovšetkým v Malters mimo Luzernu,
  • Dnes Stöckli Swiss Sports AG predáva viac ako 60 000 párov lyží ročne.

Lyžiarske palice Leki a top modelové rady

Vario

Lyžiarske palice rad Vario sú ľahké, pevné a navrhnuté tak, aby ladili s modelmi lyží Stöckli, súčasná rada palíc Stöckli pre aktuálnu lyžiarsku sezónu.

lyziarske-palice-stockli-carbon-vario-blue

Orea

Séria lyžiarskych palíc Orea predstavuje špičkové palice značky Stöckli, ktoré boli navrhnuté pre tie najvyššie nároky, ktoré môže lyžiar mať. Sú ľahké, no bez obety pevnosti.

lyziarske-palice-stockli-carbon-orea-vario

Tour

Veľmi ľahké palice Tour s penou Touring Foam 280 mm, systémovým popruhom na zápästie a ergonomickým tvarom uchopenia. Dvojdielna palica z uhlíkových vlákien, 16 mm horná časť z uhlíkových vlákien. Spodná časť z uhlíkových vlákien 14 mm. Jedná sa o teleskopickú palicu, ktorú je možné nastaviť od 110 do 140 cm.

lyziarske-palice-stockli-carbon-tour-vario

Filtrovať produkty