Lyžiarske palice Head

Predstavujeme vám americko-rakúsku spoločnosť Head, ktorá sa venuje, okrem iného, výrobe lyžiarskych palíc. Dámske, pánske a detské lyžiarske palice, ktoré vám dokonale sadnú a splnia rolu spoločníka na lyžiach. Neváhajte nás kontaktovať, ak by ste mali nejaké otázky alebo sa chceli poradiť s výberom, na tel. čísle 0919 066 704 alebo na info@najsport.sk.

Lyžiarske palice Head

Head je americko-rakúska výrobná spoločnosť so sídlom v Kennelbachu, ktorú využíva množštvo profesionálnych športovcov, ale aj tých príležitostných. Ku lyžiarskym paliciam sú nenahraditeľné lyže, lyžiarky, pribla a okuliare. Ak by vás zaujímalo, ako vybrať správnu dĺžku paličiek a povieme vám, ako na to.

História značky Head

  • Značka Head bola založená v roku 1950 v americkom štáte Maryland, vtedajším leteckým inžinierom Howardom Headom, ktorý začal s výrobou prvých lyží z dreva,
  • Kvôli inováciam niekoľko krát zlomil lyže, kým zostrojil ideálny pomer iných materiálov, než dreva, vďaka čomu vyrobil najľahšie a najpevnejšie lyže v danej dobe,
  • V 60. rokoch bola vyrobená prvá tenisová raketa z hliníkového rámu, ktorá bola v roku 1969 predstavená na US Open,
  • Head v roku 1989 kúpil značky, ako Tyrolia a Mares,
  • V roku 1995 začal Head vyrábať golfové palice,
  • V roku 1997 predstavil prvú tenisovú raketu s titánu a karbónu,
  • V 2012 vyhral pod značkou Head Australian Open - Novak Djokovič a French Open - Maria Sharapova,
  • Head sa v súčasnej dobe orientuje na množstvo produktov - lyže, lyžiarky, palice, prilby, okuliare, lyžiarske príslušenstvo, snowboardy, snowboardové topánky, plávky, lopty, tenisové rakety, bedmintonové rakety a príslušenstvo pre raketové športy.

Lyžiarske palice Head

Vyberte si kvalitné a odolné lyžiarske palice značky Head, pozrite si tiež najmodernejšie technológie modelových rád WorldCup Rebels, Prestige, Joy a iné.

Worldcup Rebels

Rada Worldcup Rebels je navrhnutá pre rýchlosť. Rukoväť HEAD Race Rubber a pásik na suchý zips tesne priliehajú k rukaviciam a tvrdokovová špička zaručuje špičkovú kvalitu. Karbónová konštrukcia Bomber ponúka ľahkú kyvnú hmotnosť bez obetovania odolnosti alebo sily v štartovacej bráne. Mini pretekársky košík dopĺňa aerodynamický dizajn a tvrdokovová špička zachytí aj tie najľadovatejšie trate.

lyziarske-palice-head-worldcup-rebels-carbon

Prestige

Séria lyžiarskych palíc Prestige Cloud Carbon stelesňuje tie najlepšie vlastnosti, ktoré karbón ponúka. Ľahkosť, vďaka vysokému pomeru pevnosti a hmotnosti karbónu a prirodzenému ohybu, ktorý absorbuje agresívne otrasy. Polstrovaný popruh a Pistol Foam Grip dobre fungujú s rukavicou alebo palčiakom, zatiaľ čo matný karbónový povrch palice dodáva atraktívny vzhľad.

lyziarske-palice-head-prestige-cloud-carbon

Joy

Aby bola palica dokonalá, záleží na vzhľade a dojme. S lyžiarskymi palicami rady Joy máte oboje. Je vyrobený z najľahšieho a najpevnejšieho hliníka na zemi. Využijete tak jednoduchú manipuláciu a výkon. Rukoväť HEAD vám poskytuje presné a ľahké ovládanie.

lyziarske-palice-head-joy

Filtrovať produkty