Lyžiarske palice Komperdell

Kvalitná a obľúbená značka Komperdell je známa svojou precíznosťou a láskou ku inováciam. Vyberte si svoje nové lyžiarske palice pre dámy, pánov alebo deti. Ak by ste mali nejaké otázky alebo by ste sa chceli poradiť s tým správnym výberom, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám napíšte na info@najsport.sk.

Lyžiarske palice Komperdell

Značka Komperdell je známa značka, ktorá je na trhu už mnoho desaťročí. Od vzniku sa snaží posúvať svoje produkty rôznymi inováciami a technológiami. Ak by ste boli začiatočník, ktorý si vyberá svoj prvý svah alebo by ste si chceli oprášiť svoje základy, prečítajte si náš blogový článok - Ako sa správať na lyžiarskom svahu.

Komperdell od histórie po súčasnosť

  • V roku 1983 prevzal firmu Komperdell Erich Roiser, keďže rodina Bednárových mala finančné ťažkosti,
  • Komperdell sa stáva špecialistom na spracovanie hliníka a karbónu v roku 1986 a uviedol na trh prvé ohýbané zjazdové palice, pričom aerodynamický tvar zaisťuje maximálnu rýchlosť,
  • V 90. rokoch začali vyrábať ľahké palice z nového materiálu „karbón“, nové efektívne systémy odpruženia (Antishock on/off), exkluzívne koncepcie uchytenia (kontúrová priľnavosť, penová priľnavosť – unikátne a len od Komperdellu),
  • Svoje prvé chrániče chrbta vymysleli v roku 1997,
  • S naším partnerom Reedfatherom v Amerike v roku 1999 rozbehli trh so snežnicami, a tak sme moderné snežnice priniesli aj do Európy. S týmto know-how a dlhoročnými skúsenosťami sa nám o 20 rokov neskôr podarilo prelomovú inováciu – prvé snežnice 100% vyrobené z karbónu,
  • Rok 2004 bol pre spoločnosť Komperdell prelomový, pretože v jednom roku vyrobili takmer milión palíc,

Lyžiarske palice Komperdell a modelové rady

Carbon Cloud

Séria Carbon Cloud sú extrémne ľahké a dĺžkovo teleskopické karbónové palice zušľachtené bambusovou dyhou. Vďaka rukoväti z pravej kože je palica skutočným pútačom na svahoch. Dĺžku si je možné prispôsobiť podľa potreby, od 110 po 145 cm. Powerlock 3.0 - najsilnejší zámok vyrobený z kovaného hliníka.

Carbon-Cloud-Bamboo-Vario

Fatso Carbon

Ikonické palice Fatso v originálnej zelenej farbe, typickej pre značku Komperdell. Ideálne pre off zjazdovky vďaka dlhej Fatso 430 zóne priľnavosti. Vďaka kombinácii karbónu a hliníka je palica ľahká a zároveň robustná.

Fatso Carbon

Descent Carbon

Vďaka rozšírenej termo-grip zóne pre kratší záber na strmých svahoch a vystuženej spodnej časti Rocksleeve, Descent funguje skvele na zjazdovke aj mimo nej. Powerlock 3.0 umožňuje jednoduché nastavenie dĺžky palice od 110 do 140 cm.

Descent-Carbon-Rocksleeve-Vario

Filtrovať produkty

Ï