Kross Level

Vyskúšajte najvykonnejši model horského xc bicykla Kross Level, ktorý je vhodný na preteky, bikemaratóny, XC MTB a podobne. Predná odpružená vidlica sa zameriava na komfort a širšie plášte zaisťujú pohodlnú jazdu. Pre viac info nám zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Kross Level

Spoznajte horský bicykel Kross Level

Hľadáte špičkový XC bicykel horský bicykel Kross? Modelová rada od výrobcu Kross Level je ideálnou voľbou práve pre všetky vaše aktivity. Tento bicykel je priam stvorený na preteky a do hôr. Vysoko výkonné MTB bicykle sú súčasťou našej DNA. S využitím našich skúseností a skúseností jazdcov KROSS Racing Teamu sme vytvorili triedu KROSS. Skutočný stroj určený pre agresívnu jazdu v teréne alebo boj zblízka o lepšiu pozíciu. Zároveň je taká pohodlná, že každá dráha vám prinesie veľké potešenie. Bol vytvorený na základe skúseností profesionálnych cyklistov a s použitím materiálov, ktoré zaisťujú vysoký nákladový výkon. Tento MTB bicykel je perfektnou voľbou pre každého ambiciózneho cyklistu, ktorý hľadá bicykel s agresívnou geometriou, ktorý dokáže bezpečne doraziť do cieľa

  • Špičkové komponenty bez kompromisov - Kross Level je postavený na uhlíkových vláknach, prevodoch Shimano XT, tlmičoch Rockshox, ráfikoch WTB, plášťoch Schwalbe a Selle Royal. Shimano Deore XT M8100 je najnovšia ponuka japonského výrobcu pre všetkých „pokročilých amatérov“. Čerpá inšpiráciu z profesionálne navrhnutej XTR sady Shimano a obsahuje jednu kľuku prehadzovačky s integrovaným hriadeľom. Prehadzovačky sú vyrobené technológiou Narrow Wide, aby sa minimalizovalo riziko vypadnutia reťaze na nerovných cestách. Najdôležitejšou vlastnosťou nového Deore XT je však možnosť použiť 12 prevodov na zadnom kolese. Technológia Hyperglide+ zlepšuje radenie za každých podmienok.
  • Kvalitný rám z uhlíkových vlákien - Rám vyrobený z uhlíkových vlákien je veľmi odolný a pevný, vďaka čomu ľahšie prekonáva náročné úseky na off-roadových tratiach. Tlmič Rockshox Reba RL R má zdvih 100 mm s vnútornou vzduchovou pružinou a predstavuje osvedčenú konštrukciu vo všetkých podmienkach. Na riadidlách je páčka blokovania otrasov, ktorá sa uzamkne len pohybom prsta. Na plochách teda nestrácate drahocenné watty – ovládate, ako sa bicykel správa. Shimano Deore XT M8100 je jedným z najpokročilejších pohonov na dnešnom trhu.

Bicykel Kross Level

Modely bicykla Kross Level

  • Level 11.0 - rám: karbónový rám, vidlica: Rock Shox Reba RL R, pohon: Shimano XT RD-M8100 (12 s), kazeta: Shimano SLX 10-51T, brzdy: Shimano MT500 (hydraulické).
  • Level 6.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Lite, vidlica: SR Suntour Raidon XC RLR, pohon: Shimano Deore M6100 (12 s), kazeta: Shimano Deore M6100, brzdy: Sram Level (hydraulické).
  • Level 5.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Lite, vidlica: SR Suntour XCR RLR Air, pohon: Shimano Deore M5100 (11 s), kazeta: Shimano Deore M5100, brzdy: Sram Level (hydraulické).
  • Level 4.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Lite, vidlica: SR Suntour XCR RL Coil, pohon: Shimano Deore M5120 (11 s), kazeta: Shimano Deore M4100, brzdy: Sram Level (hydraulické).

Filtrovať produkty