Kross Evado

Vyskúšajte univerzálny model krosové bicykla Kross Evado, ktorý je vhodný na jazdu cez poľne cesty, cyklotrasy či spevnené lestné cestičky. Nájdete ich v prevedení pre dámy, pánov i juniorov. Pre viac info nám zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Kross Evado

Spoznajte krosový bicykel Kross Evado

Obzeráte sa po dobre vybavenom a univerzálnom krosovom bicykli Kross? Modelová rada od výrobcu Kross Evado je ideálnou voľbou práve pre vás. Radosť z jazdy ešte nikdy nebola taká pohodlná. Kross Evado je terénny bicykel na cyklokros, ktorý vám umožní objavovať nové zážitky spojené s jazdou. Týka sa to dochádzania do práce aj diaľkového cestovania po cyklotrasách. Ide o bicykel, ktorý sa dá jednoducho naložiť do nosiča a vydať sa na dlhé cesty. Umožňuje vám tiež rýchly pohyb v meste vďaka kvalitnému pohonu, zatiaľ čo pohodlná geometria v kombinácii s odpruženou vidlicou vám umožní jazdiť aj po tých najhorších cyklotrasách.

  • Kvalitné komponenty a cyklopríslušenstvo - S Krosom Evado si užijete každý kilometer svojej zdolanej trasy. Preto sme ho vybavili kvalitným pohonom Shimano s tromi kľukami a deväťrýchlostnou kazetou. Vďaka tomu máte k dispozícii 27 prevodových stupňov pre pohodlnú jazdu v akomkoľvek teréne (mestskom i ďalekom od civilizácie). Zadná prehadzovačka Shimano Acera T3000 poskytuje plynulé a rýchle radenie bez ohľadu na to, v akých jazdných podmienkach sa nachádzate. Pre vašu bezpečnosť bicykel disponuje kvalitnými hydraulickými kotúčovými brzdami, ktoré poskytujú nielen vysokú brzdnú silu, ale sú aj nenáročné na údržbu. V spojení s kotúčmi s priemerom 160 mm vám poskytnú dostatok brzdnej sily, keď ju najviac potrebujete. Je vybavená odpruženou vidlicou SR Suntour Nex HLO so zdvihom 63 mm a hydraulickým blokom na vrchu vidlice pre ľahšiu a efektívnejšiu manipuláciu na rovných úsekoch.
  • Použitie špičkových technológií - Na rám používame hliník lite. Ide o modifikovanú hliníkovú zliatinu 6061, kompromis medzi vysokou tuhosťou a nízkou hmotnosťou rámu. Vyznačuje sa odolnosťou voči vonkajším vplyvom, rozbitiu a nárazu. So všetkými stenčenými rámovými trubkami sa nám podarilo zachovať pevnosť konštrukcie a zároveň znížiť hmotnosť. K peknému tvaru jednotlivých trubiek prispieva aj hydroforming rámu, s ktorým sa u iných modelov nestretnete. Rám je lakovaný práškom, čo sa premieta do jeho trvanlivosti.

Bicykel Kross Evado

Modely bicykla Kross Evado

  • Evado 7.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Lite, vidlica: SR Suntour NEX HLO, zadná prehadzovačka: Shimano Deore T6000, prešmýkač: Shimano Deore T6000, kazeta: Shimano Alivio HG500, brzdy: Shimano MT200 (hydraulické).
  • Evado 6.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Lite, vidlica: SR Suntour NEX HLO, zadná prehadzovačka: Shimano Alivio T4000, prešmýkač: Shimano Altus M370, kazeta: Shimano Alivio HG400, brzdy: Shimano MT200 (hydraulické).
  • Evado 5.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Lite, vidlica: SR Suntour NEX HLO, zadná prehadzovačka: Shimano Acera T3000, prešmýkač: Shimano Altus M370, kazeta: Shimano HG200, brzdy: Shimano MT200 (hydraulické).
  • Evado 4.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Lite, vidlica: SR Suntour NEX, zadná prehadzovačka: Shimano Acera M360, prešmýkač: Shimano Tourney TY710, kazeta: Shimano HG31, brzdy: Shimano MT200 (hydraulické).

Filtrovať produkty