Giant Defy

Vyberte si kvalitné a pohodlné cestné bicykle Giant Delfy v endurance prevedení, ktoré sa výborne hodia na dlhé trasy a cestné šprinty. Zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo na info@najsport.sk. V prípade predobjednania kontaktujte nášho špecialistu lukas.szabo@najsport.sk.

Giant Defy

Spoznajte cestný bicykel Giant Defy

Špičkové modely bicyklov Giant Defy sú ideálne pre cestné bicykle na slovenské pomery. Ponúkajú predovšetkým vysoký komfort, ktorý oceníte na našich menej hladkých cestách, najmä pri dlhých prechádzkach. Defy od značky Giant vás ale prekvapia aj obratnosťou a vysokou tuhosťou pri zábere. Rám je vyrobený z pokročilých kompozitných materiálov, modelová rada Defy Advanced má špecifické usporiadanie uhlíkových vlákien pre efektívnu, vysoko-výkonnú a kvalitu jazdy, ktorá vám pomôže posunúť na úplne iný level cestnej cyklistiky. Systém sedlovky a riadidiel D-Fuse vám pomáha znižovať vibrácie na ceste, čím prispieva k hladkému a mäkkému pocitu na ceste. Bezdušový Giant WheelSystem (Tubeless System) a pneumatiky zvyšujú rýchlosť a efektivitu. Zároveň znižuje riziko defektov. Pre lepšie ovládanie je vybavený integrovanými kotúčovými brzdami s plochými výstupkami kotúčovej brzdy a pevnou 12 mm oskou. Poďme sa pozrieť aj na ďalšie tejto modelovej rady:

  • Advanced Composite Technology - Tento materiál sa vyrába na zákazku vo vlastnej továrni Giant na výrobu rámov s vysokou tuhosťou s použitím vysokokvalitných uhlíkových surovín. Predná časť rámu je zostavená a vylisovaná ako jeden súvislý kus v priemyselnom výrobnom procese známom ako modifikovaná konštrukcia.
  • Compact Road - Giant predstavil kompaktnú geometriu s tímom Once Pro v 90. rokoch, čím navždy zmenil vzhľad a dojem z výkonných cestných bicyklov. Horná trubka sklonená smerom nadol (od hlavovej trubky po sedlovú trubku) vytvára menší predný a zadný trojuholník, vďaka čomu je bicykel ľahší a tuhší. Tiež uľahčuje dosiahnutie dokonalého prispôsobenia pre jazdcov akejkoľvek výšky.
  • PowercoreNadrozmerná stredová konzola a oblasť reťazovej vzpery má plne integrovaný dizajn stredovej konzoly so šírkou 86 mm (šírka 92 mm na trailových bicykloch). Asymetrické reťazové vzpery poskytujú extra tuhosť na strane pohonu a stabilitu na strane bez pohonu.

Giant Defy

Modely bicykla Giant Defy

  • Defy Advanced 1 - rám: Advanced-Grade Composite - disc, vidlica: Advanced-Grade Composite - full-composite, pohon: Shimano GRX RX-810 (12 rýchlostné), brzdy: Shimano Ultegra (hydraulické), kolesá: Giant P-R2 Disc wheelset + Giant Gavia Fondo 1.
  • Defy Advanced 2 - rám: Advanced-Grade Composite - disc, vidlica: Advanced-Grade Composite - full-composite, pohon: Shimano 105 (12 rýchlostné), brzdy: Shimano 105 (hydraulické), kolesá: Giant P-R2 Disc wheelset + Giant Gavia Fondo 1.

Filtrovať produkty