Ghost Slamr

Vyskúšajte ľahký, odolný a pohodlný horský celodopružený bicykel Ghost Slamr, ktorý je vhodný na akékoľvek trailové dobrodružstva. S výberom vám radi a ochotne poradíme na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na e-mail info@najsport.sk.

Ghost Slamr

Spoznajte bicykel Ghost Slamr

Doprajte si už teraz z našej ponuky špičkový horský bicykel Ghost Slamr s predným odpruženou vidlicou a zadným tlmičom, ktorý sa výborne hodí na všetky traily, zjazdy a horské cestičky. Tento ľahký, agilný, pohodlný a kvalitne spracovaný horský bicykel od značky Ghost je priam stvorený pre zábavu. Pokiaľ hľadáte rýchly 29" bike so zdvihom 130 mm, ideálne pre traily, flow traily v lesoch tak ste na správnej adrese.

Tento celoodpružený bicykel je osadený kvalitným hliníkovým rámom Slamr AL, prednou odpruženou vidlicou RockShox Recon Silver RL 130 mm a tlmičom RockShox Deluxe Select+, ktorý zvládne prejsť akékoľvek nerovnosti hladko a hravo. Vďaka 130 mm zdvihu vpredu aj vzadu bicyklu neprekážajú ani náročnejšie koreňové pasáže, šotolina či rozbitejší horský terén. O hladký chod pohonu sa postará zadná prehadzovačka Shimano XT RD-M8100 12-S a radenie Deore SL-M6100. Ovládanie bicykla je na prvom mieste a preto je tento model osadený ráfikmi Rodi Tryp 30 - 32H a plášťami Schwalbe Nobby Nic Performance, ktoré udržujú skvelý kontakt s povrchom terénu. Spoľahnúť sa môžete aj na mokrý, blatistý či prašný terén, pretože plášte od Schwalbe vás vždy podržia.

Ghost Slamr

Modely bicykla Ghost Slamr

  • Slamr Basic - rám: hliníkový rám Slamr AL, vidlica: RockShox Recon Silver RL 130 mm, tlmč: RockShox Deluxe Select+, pohon: Shimano XT RD-M8100 12-S (12 rýchlostné), brzdy: Shimano Deore BR-M6100 (hydraulické), kolesá: Rodi Tryp 30 - 32H a plášte: Schwalbe Nobby Nic Performance .

Filtrovať produkty