Cyklopočítač Bosch Kiox Retrofit Kit

Cena s DPH
271,26 €

Kiox je špičkový cestovný počítač navrhnutý pre náročných športových jazdcov. Okrem klasických funkcií... čitať viac

Cyklopočítač Bosch Kiox Retrofit Kit
Cena s DPH
271,26 €
Vyberte si veľkosť

Musíte vybrať dostupnú veľkosť

Cyklopočítač Bosch Kiox Retrofit Kit

Cyklopočítač Bosch Kiox Retrofit Kit

Kiox je špičkový cestovný počítač navrhnutý pre náročných športových jazdcov. Okrem klasických funkcií cestovného počítača vám Kiox otvára dvere do digitálneho sveta prostredníctvom inteligentnej telefónnej aplikácie. Jeho farebný displej vám poskytne všetky dôležité údaje o vašej jazde, aby ste mohli sústrediť na terén pred vami.

Kiox môže zaznamenať vaše trasy a preniesť všetky podstatné údaje cez Bluetooth na váš inteligentný telefón a následne na online portál eBike Connect. Týmto spôsobom je Kiox dokonalým spoločníkom pre každú jazdu. Využitie technológie Bluetooth na pripojenie voliteľného hrudného pásu vám umožní monitorovať vašu srdcovú frekvenciu za všetkých podmienok, čo vám pomôže dosiahnuť maximálny výkon pri tréningu.

K držiaku je pripevnený pod hornou krytkou na magnetický mechanizmus, čiže jeho zloženie je rýchle a jednoduché. Na ovládanie funkcií a režimov displeja slúži diaľkový ovládač ktorý sa uchytí na ľavej strane riadidiel hneď vedľa brzdovej páčky bicykla.

Kiox má samozrejme množstvo funkcií a k dispozícii má 5 režimov jazdy (Eco, Tour, Sport, Turbo, Off) a asistencia pre chôdzu. Cyklopočítač má integrovanú riadiacu jednotku, súčasťou je aj držiak displeja a kábel s dĺžkou 1500 mm.

Personál Najsport.sk
Potrebujete viac informácii? Sme tu pre vás.
Najsport.sk
Náš špecialista vám, čo najskôr zavolá ohľadom tohto produktu.

Recenzie

0 %
0 recenzií Pridať recenziu