16 palcové detské elektrobicykle

Doprajte svojmu dieťaťu pohodlný 16" detský elektrobicykel, ktorý je vhodný pre vekovú kategóriu od 5 do 7 rokov. Osobný e-shop poradca +421220924810. Radi vám poradíme na našich predajniach v BratislaveTrenčíne a na Kubínskej holi. Výška mladého cyklistu by sa mala pohybovať v rozmedzí 90 až 105 cm.

16 palcové detské elektrobicykle

Ako vybrať 16" detský elektrobicykel

Deti môžu začať s cyklistikou už vo veľmi mladom veku, približne okolo 2 alebo 3 rokov. Je to skutočne individuálna záležitosť, no správny výber 16-palcového detského e-biku alebo e-odrážadlá môže výrazne pomôcť dieťaťu vybudovať si dôveru, naučiť sa udržiavať rovnováhu a získať stabilitu na dvojkolesovom vozidle. V našej ponuke nájdete excelentné elektrobicykle od svetovo uznávaných značiek, ako sú napríklad Woom, Mondraker či Crussis. Zvlášť Woom je považovaný za jeden z najľahších detských e-bikov. Bicykel disponuje praktickou a výkonnou batériou a elektromotorom, ktorý pomôže dieťaťu napredovať. 

16-palcové detské e-bicykle sú vhodné pre deti vo veku od 5 do 7 rokov. Tieto bicykle ponúkajú pomocné kolieska a veľmi jednoduché ovládanie, podobne ako je tomu u 12-palcových bicyklov. Zahrnujú prednú brzdu, chýbajú prevody a zadná brzda je ovládaná pedálmi smerom dozadu. Ideálna výška dieťaťa by mala byť medzi 90 a 105 cm.

16 palcový detský elektrobicykel

Filtrovať produkty