Značka Yakima

Yakima je známa značka v oblasti dopravných riešení pre vozidlá. Jej produkty zahŕňajú strešné nosiče, stojany a príslušenstvo na prepravu rôznych nákladov, ako sú bicykle, kajaky, lyže a ďalšie. Značka Yakima má pôvod v Spojených štátoch a je známa pre svoju spoľahlivosť a kvalitu. Je populárna medzi dobrodruhmi a športovcami, ktorí potrebujú spoľahlivé riešenia na prepravu svojho vybavenia na svojich dobrodružných výletoch. Yakima ponúka rôzne produkty a príslušenstvo, ktoré umožňujú jednoduché a bezpečné prepravovanie nákladu na streche vozidla, čím pomáha aktívnym ľuďom užívať si svoje obľúbené aktivity.

Značka Yakima

Yakima od histórie po súčasnosť

Yakima bola založená v roku 1973 v Spojených štátoch Ameriky. Ich prvým produktom boli dva strešné nosiče pre bicykle, ktoré si sami vyvinuli a vyrobili v garáži v meste Yakima v štáte Washington. Tieto nosiče boli navrhnuté tak, aby umožnili ľuďom jednoduchšie a bezpečnejšie prepravovať svoje bicykle na streche svojich vozidiel.

S postupom času začala značka Yakima expandovať a rozširovať svoj sortiment. V 80. rokoch 20. storočia uviedla na trh stojany na lyže a snowboardy, čím oslovila aj milovníkov zimných športov. Neskôr pridala aj nosiče na kajaky, člny a ďalšie športové vybavenie.

Dnes Yakima ponúka široký sortiment dopravných riešení pre vozidlá, vrátane nosičov na bicykle, lyže, kajaky, stojanov pre strešné boxy a ďalšie príslušenstvo pre prepravu nákladu. Jej prítomnosť sa rozšírila do rôznych krajín po celom svete, a značka Yakima je stále jednou z popredných vo svojej oblasti.

Filtrovať produkty

Ï