Amulet

Spoznajte značku pánskych, dámskych a detských bicyklov Amulet. Okrem toho v ponuke od českého výrobcu nájdete aj elektrobicykle a množstvo užitočného cyklistického príslušenstva. S výberom vám ochotne a odborne poradíme. Stačí keď sa nám ozvete na tel. čísle 0919 066 704 alebo nám zanecháte správu na info@najsport.sk.

Amulet

Prečítajte si viac informácií o histórií, technológiam a modelových radách tejto českej značky a výrobcu bicyklov a elektrobicyklov Amulet.

Logo Amulet

O značke Amulet

  • Značka Amulet pochádza z Českej republiky, konkrétne z Moravy.
  • Značku zastrešuje česká spoločnosť Techsport, ktorá bicykle vyrába už od roku 1992.
  • Väčšina modelov sa vyrába vo výrobnom a konštrukčnom závode v Brne.
  • Filozofiou Amuletu je kvalita a dostupnosť bicykla za primeranú cenu. 
  • Prevažná väčšina rámov je vyrobená z kvalitného hliníka 6061, ktorý sa vyznačuje nízkou hmotnosťou, dokonalou stabilitou, obratnosťou a optimálne vlastnosti.
  • Vidlice na bicykloch Amulet sú vyrobené z rôznorodých materiálov, ktorých kvalita závisí celkovej ceny bicykla.
  • Väčšina bicyklov je vybavených hliníkovými riadidlami o rôznych dĺžkach a tvaroch.
  • V súčasnosti nájdete niekoľko kategórií MTB, športových horských bicyklov, XC, dámske modely, krosové, cestné a detské bicykle.

Bicykle Amulet

Vyberte si dámsky, pánsky alebo detský bicykel Amulet od overeného českého výrobcu. V ponuke nájdete množstvo horských, krosových, cestných, juniorských a detským modelov za skvelý pomer cena a kvalita. Medzi top modely patri Night, Rival, Reserve. Na svoje si prídu aj deti a juniori. Objavte modely Youngster, Wild Cat, Tomcat, Fun, Team, Speedy, Mini vo veľkostiach od 16 do 24". V ponuke tiež nájdete radu kvalitných odrážadiel Amulet 12 pre najmenších cyklistov.

Bicykel Amulet

Elektrobicykle Amulet

V ponuke nesmú chýbať ani kvalitné a spoľahlivé elektrobicykle Amulet. V ponuke nájdete najmä overené modely Erival v rôznych farebných prevedeniach a cyklokomponentoch. Na výber máte kvalitné motory Bafang a špičkové batérie od Samsungu.

Elektrobicykel Amulet

Filtrovať produkty