SpeedBox 3.0 pre Bosch

Cena s DPH
195,00 €

Šikovný čip tretej generácie s možnosťou nastavenia rýchlostného limitu elektrobicykla.Tuningový čip... čitať viac

SpeedBox 3.0 pre Bosch
Cena s DPH
195,00 €
Vyberte si veľkosť

Musíte vybrať dostupnú veľkosť

SpeedBox 3.0 pre Bosch

SpeedBox 3.0 pre Bosch

Šikovný čip tretej generácie s možnosťou nastavenia rýchlostného limitu elektrobicykla.

Tuningový čip SpeedBox 3.0 umožňuje ľubovoľné nastavenie obmedzovača rýchlosti elektrobicykla. Po inštalácii čipu sa na displeji elektrobicykla zobrazujú reálne údaje, ako je maximálna rýchlosť, priemerná rýchlosť, denná prejdená dráha a dojazd.
Pri použití SpeedBox 3.0 s motormi Bosch 4. generácie (rok výroby 2020 a vyššie) je potrebné po ukončení jazdy nechať elektrobicykel zapnutý, pokiaľ sa na displeji trvale nezobrazí rýchlosť 0,0 km / h. Počas tejto fázy sa bude na displeji zobrazovať zostávajúci čas (v minútach). Potom môžeš bicykel bezpečne vypnúť a tešiť sa na ďalší výlet.
Montáž:
V prípade, že sa chystáš nainštalovať SpeedBox na úplne nový bicykel, treba na ňom pred prvým spustením čipu prejsť aspoň 1 km.

Špecifikácia:

  • Obmedzovač rýchlosti: deaktivovaný
  • Zobrazenie na displeji: reálne hodnoty
  • Kompatibilný s motormi: Active Line, Active Line Plus,
  • Performance Line a Performance Line CX Line vrátane motorov 4. generácie

Upozornenie:
Upozorňujeme, že prevádzka takto upravených elektrobicykla na pozemných komunikáciách môže byť v rozpore s platnou legislatívou niektorých krajín. Výrobca nenesie žiadnu zodpovednosť za škody vzniknuté použitím produktov SpeedBox. Elektrobicykle vybavená produktom SpeedBox nie je dovolené používať na pozemných komunikáciách, cyklotrasách a verejných priestranstvách. Elektrobicykle vybavené produktom SpeedBox je možno používať výhradne na svojom vlastnom pozemku, výhradne na svoju vlastnú zodpovednosť. Použitím produktov SpeedBox môže dôjsť k strate záruky Vášho elektrobicykla. Odporúčame používať ďalšie bezpečnostné prvky a ochranné produkty, aby sa zabránilo zraneniam vo vyššej rýchlosti jazdy.

Personál Najsport.sk
Potrebujete viac informácii? Sme tu pre vás.
Najsport.sk
Náš špecialista vám, čo najskôr zavolá ohľadom tohto produktu.

Recenzie

0 %
0 recenzií Pridať recenziu