Servis snowboardov v Starom Smokovci

Zastavte sa na servis snowboardu v Starom Smokovci a nechajte si pohodlne, rýchlo a bezpečne servisovať váš snowboard. O váš board sa postarajú naši odborní servisní technici. Na servis snowboardov sa môžete objednať na telefónnom čísle 0908 283 169 alebo e-mailom na starysmokovec@najsport.sk.

Servis snowboardov v Starom Smokovci

Servis je dočasne zatvorený!

Servis snowboardov je z technických príčin v zimnej sezóne 2021/2022 zatvorený. Aj naďalej môžete využiť servis na Galvaniho 2/A v Bratislave alebo na ďalších miestach. Tešíme sa na vašu návštevu!

NAJLEPŠÍ SERVIS SNOWBOARDOV V STAROM SMOKOVCI

Servis snowboardov v Starom Smokovci zabezpečujú odborní servisní technici. K dispozícií máme technológie a stroje najvyššej úrovne, ako je napríklad nemecký automat Reichmann SF 4 Race, ktorý vykonáva tuning hrán a štruktúru sklznice. O dokonalé hrany sa postará stroj Reichmann DTS-U Pro s technológiou High Quality Tuning (HQT). Vďaka kvalitnej keramike zostanú hrany snowboardu ostré bez ďalšieho opotrebenia. Štruktúru sklznice vám vyreže špičkový stroj Wintersteiger Sigma RS 350. Jej kvalitu ocenia začiatočníci i profesionáli. O precízne nanášanie vosku za tepla a leštenie sa stará voskovačka R off B.