Servis snowboardov v Starom Smokovci

Zastavte sa na servis snowboardu v Starom Smokovci a nechajte si pohodlne, rýchlo a bezpečne servisovať váš snowboard. O váš board sa postarajú naši odborní servisní technici. Na servis snowboardov sa objednajte online, na telefónnom čísle 0919 066 704 alebo e-mailom na info@najsport.sk.

Servis snowboardov v Starom Smokovci
Online rezervačný systém
Top servis a poradenstvo
Servis už do 24 hodín
Servis boardov na počkanie

NAJLEPŠÍ SERVIS SNOWBOARDOV V STAROM SMOKOVCI

Servis snowboardov v Starom Smokovci zabezpečujú odborní servisní technici. K dispozícií máme technológie a stroje najvyššej úrovne, ako je napríklad nemecký automat Reichmann SF 4 Race, ktorý vykonáva tuning hrán a štruktúru sklznice. O dokonalé hrany sa postará stroj Reichmann DTS-U Pro s technológiou High Quality Tuning (HQT). Vďaka kvalitnej keramike zostanú hrany snowboardu ostré bez ďalšieho opotrebenia. Štruktúru sklznice vám vyreže špičkový stroj Wintersteiger Sigma RS 350. Jej kvalitu ocenia začiatočníci i profesionáli. O precízne nanášanie vosku za tepla a leštenie sa stará voskovačka R off B.

Hlavný cenník servisu snowboardov

Doplnkový cenník servisu snowboardov

SERVISNÁ SLUŽBA SNOWBOARD DO 129 CM SNOWBOARD OD 130 CM

Brúsenie:

 • Top brúsenie hrán automatom s jedinečnou keramikou Reichmann DTS-PRO.
 • Tuning hrán.
 • 2x voskovanie za tepla.
 • Leštenie.
12 € 14 €

Voskovanie:

 • 2x voskovanie za tepla.
 • 2x leštenie.
4 € 7 €

Výmena hrany alebo časti sklznice:

 • Máte poškodenú alebo vytrhnutú hranu? Žiaden problém pre nás.
 • Nevymieňame však celé hrany ani sklznice po celej ploche snowboardu, iba časti do 12 cm!
od 30 € od 30 €

Montáž nového viazania (platí pre nový snowboard):

 • Potrebujete namontovať nové viazanie na nový snowboard?
 • Vedeli ste, že ak si kúpite nový snowboard s viazaním u nás, montáž máte úplne zadarmo?
od 20 € od 20 €

Demontáž starého a montáž nového viazania (platí pre používaný snowboard):

 • Potrebujete demontovať staré viazanie a vymeniť ho za nové viazanie na používanom snowboarde?
od 15 € od 15 €

Nastavenie viazania:

 • Potrebujete len nastaviť viazanie? Žiaden problém pre nás.
 • V prvom rade ide o vašu bezpečnosť, pretože zlé nastavené viazanie môže viesť k mnohým úrazom.
 • Pre správne nastavenia viazania budeme potrebovať základné informácie: na ktorú stranu jazdíte (ľavák alebo pravák) a pod akým uhlom chcete mať nastavené viazanie.
 • Vedeli ste že, ak si kúpite nový snowboard, viazanie alebo snowboardové topánky u nás, tak nastavenie viazania máte úplne zadarmo?
5 € 5 €

Informácie: 

 • V prípade objednania expresného servisu priamo na predajni sa účtuje poplatok 30 % z ceny daného servisu. V prípade objednania expresného servisu online sa tento poplatok neplatí.
 • Servis štandardne vykonávame do 48 hodín.
 • Na montáž lyžiarskeho viazania poskytujeme záruku 2 roky.

FOTOGALÉRIA SERVISU SNOWBOARDOV

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Nepravideľný alebo žiadny servis vedie k rýchlemu opotrebovaniu snowboardu, ktoré vás môže vyjsť veľmi draho. A to až tak, že si budete musieť zaobstarať nový snowboard. Ide v prvom rade o vaše zdravie, bezpečnosť a výborný pocit z snowboardovania. Pretože boardovať s nenabrúsenými hranami nie je dobrý nápad. Môžeme sa len domnievať, koľko úrazov v lyžiarskych strediskách sa dá pripísať práve zanedbanému servisu. V konečnom dôsledku ide hlavne o zábavu. Na to, aby ste zažili poriadne snowboardovanie treba mať všetko v perfektnom stave. Opotrebená, nenavoskovaná sklznica a tupé hrany k tomu skrátka nepatria!

Za optimálnych podmienok je potrebné servisovať snowboard na začiatku a na konci sezónyToto platí skôr pre príležitostných (resp. sviatočných) snowboardistov. Ak ste snowboardista, ktorý si to chce na svahu poriadne užiť a chodíte boardovať častejšie, je potrebné servisovať niekoľkokrát do roka. Frekvencia nezáleží len od intervalu snowboardovania, ale predovšetkým od snehových podmienok na svahu. Nerovnosti a kamene vedia vážne poškodiť sklznicu a neriešenie tohto problému vedie k veľkým škodám. Ako všade aj tu platí platí, že prevencia sa vypláca. A len pre zaujímavosť, profesionálni snowboardisti odporúčajú servisovať už po 3 dňoch.

Snowboard odporúčame servisovať niekoľko krát do roka, podľa intenzity boardovania a miery opotrebenia sklznice, hrán a pod. Minimálne však na začiatku a na konci sezóny. Určite je potrebné navštíviť nás servis, pokiaľ ste nabehli na kameň alebo inú ostrú nerovnosť. Sklznica alebo hrana je viditeľne poškodená, ošúchaná, opotrebená alebo extrémne vysušená. Taktiež treba servisovať, ak snowboard horšie reaguje na zmenu smeru, sneh sa viac lepí na sklznicu, prípadne pociťujete iné zhoršenie jazdných vlastnosti (napr. zníženie rýchlosti).