Sada kief Muc-Off 3x Brush set

Cena s DPH
32,95 €

Tri kefy pre trojnásobnú čistiacu schopnosť. Vďaka týmto kefám bude umývanie na zložitých miestach na... čitať viac

Sada kief Muc-Off 3x Brush set
Cena s DPH
32,95 €
Vyberte si veľkosť

Musíte vybrať dostupnú veľkosť

Sada kief Muc-Off 3x Brush set

Sada kief Muc-Off 3x Brush set

Tri kefy pre trojnásobnú čistiacu schopnosť. Vďaka týmto kefám bude umývanie na zložitých miestach na bicykli ľahšia ako kedykoľvek predtým.

  • Mäkká kefa na umývanie obsahuje zmes štetín, ktorá je určená na čistenie vašich kolies a komponentov a zároveň sa stará o jemné povrchové úpravy. Jeho nový dizajn má tvrdú, nárazuvzdornú rukoväť, ktorá sa nebude šmýkať v extrémnych podmienkach. Ideálna pre rýchle čistenie veľkých plôch.
  • Štetec na čistenie detailov je ideálny na dosiahnutie ťažko dostupné nešistoty. Jeho úplne nový dizajn sa vyznačuje tvrdou, nárazuvzdornou rukoväťou, ktorá sa nebude šmýkať v extrémnych podmienkach.  S odolnými nylonovými štetinami a pogumovanými nárazovými zónami pre maximálnu ochranu jemných povrchových úprav.
  • Claw Brush sa vyznačuje vysoko kvalitnou konštrukciou s trojitými hlavami kefiek s tvrdými nylonovými štetinami a integrovanou škrabkou.

Poznámka: Aby ste udržali výkon všetkých kefiek, nepoužívajte ich vo vriacej vode a na horúcich častiach. Pred použitím odporúčame použiť teplú vodu a nechať všetky horúce časti vychladnúť.

Personál Najsport.sk
Potrebujete viac informácii? Sme tu pre vás.
Najsport.sk
Náš špecialista vám, čo najskôr zavolá ohľadom tohto produktu.

Recenzie

0 %
0 recenzií Pridať recenziu