Rúška a respirátory

Vyberte si kvalitné, bezpečné a certifikované rúška alebo respirátory od prémiových výrobcov, ako je Goldbergh, Rossignol, Fischer, Salomon a iné. S výberom vám poradia naši skúsení zamestnanci online aj offline. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0919 066 704, prípadne nám zanechajte správu na info@najsport.sk a my sa vám ozveme. 

Rúška a respirátory

Ochranné rúško alebo respirátor je v dnešnej neistej dobe samozrejmosťou. Noste preto kvalitné, pohodlné a estetické rúško od vašej obľúbenej značky. Na výber máme rúška od značky Goldbergh, Rossignol, Fischer, Salomon a iných značiek, ktoré pravidelne dopĺňame a obmieňame o aktuálne modelové rady.

Všetky rúška sú certifikované, respirátory s filtračnou účinnosťou FFP2, ktoré sú schopné zachytiť až 99% baktérií a vírusov. Majú veľmi nízky tlakový odpor, sú ľahké, skvelo tesnia a sú vysoko priedušné. Hodia sa do letného, ako aj do zimného počasia. Zakúpené rúška a respirátory nie je možné z hygienických dôvodov vymeniť alebo vrátiť.

Respirátory sú vyrobené s nanovlákien obohatených o striebro, vďaka čomu zachytávajú submikronové častice, vrátane častíc o veľkosti vírusu a baktérií. Tento typ respirátora je vhodný pre všetkých ľudí, ktorí vyžadujú vyšší stupeň ochrany. Všetky spĺňajú prísnu normu EN 1492001 + A12009.

Filtrovať produkty