Privítajte Najsport

Od marca 2020 meníme Najlyže na Najsport! Zistite prečo meníme názov a čo nové Vám prinesie táto zmena.

Široký výber športového sortimentu
Nová väčšia športová predajňa
Lepšie ceny a rýchle doručenie
Ochotný a odborný personál

PREČO MENÍME NAJLYŽE NA NAJŠPORT?

Naším cieľom je predávať kvalitné produkty a prinášať Vám čoraz lepšie služby. Okrem zimnej sezóny sa chceme zamerať aj na predaj letného sortimentu a s tým spojených služieb. Pôvodný názov resp. firemná značka Najlyže u zákazníkov evokuje, že sa zameriavame iba na predaj a služby zimného charakteru ako sú lyže, snowboardy, skialpy, bežky, bazár, požičovňu či servis. Nový názov Najšport prinesie do našej predajne aj viac letného tovaru a služieb napr. bicykle, elektrobicykle, kolobežky, oblečenie, obuv a kompletný cyklistický servis. Chceme, aby ste u nás našli všetko čo potrebujete pre šport, či už je zima alebo leto.

ČO VÁM PRINESIE NOVÝ NAJŠPORT?

  • Disponujeme veľkou 1000 m2 špecializovanou športovou predajňou na Galvaniho 2/A v Bratislave.

  • V našej zimnej ponuke nájdete nové lyže, lyžiarky, snowboardy, skialpy, bežky, obuv, doplnky a športové príslušenstvo.

  • V našej letnej ponuke nájdete nové bicykle, elektrobicykle, prilby, okuliare, cyklistické komponenty, cyklistické príslušenstvo a oblečenie.

  • Spolupracujeme so značkami ako Trek, Dema, Ghost, Mondraker, GT, Felt, Stöckli, Atomic, Rossignol, Head, Fischer, Völkl, Elan, Blizzard, Tecnica, Giro, Oakley, Helly Hansen, Sidas.

  • Poskytujeme odborné športové poradenstvo a servis najvyššej úrovne, vďaka špičkovým strojom a profesionálnym zamestnancom.

  • Vďaka NAJŠPORT teraz nájdete všetko pod jednou strechou a na jednom mieste.

  • Len u nás môžete využiť služby servisu, požičovne, bazáru, tvarovania lyžiarok na mieru (bootfitting), testovania produktov a tréningy na lyžiarskom simulátore.

  • Okrem centrálnej predajne na Galvaniho 2/A v Ružinove, nás v Bratislave nájdete aj na pobočke Bagarova 20 v Dúbravke.

FOTOGALÉRIA PREDAJNE NAJŠPORT