Požičovňa turistických nosičov Starý Smokovec

Vyskúšajte našu novu požičovňu turistických nosičov, ktorá je ručená pre všetkých rodičov, ktorí nechcú kupovať nový turistický nosič pre svoje dieťa, sú príležitostní turisti alebo plánujú vyskúšať niečo nové. Požičovňu detských turistických nosičov nájdete v Starom Smokovci v budove Hrebienok Resort II (Vysoké Tatry). Turistický nosič si môžete rezerovať na tel. čísle 0908 283 169 alebo e-mailom na starysmokovec@najsport.sk. Tešíme sa na vašu návštevu.

Požičovňa turistických nosičov Starý Smokovec
Rezervácia na 0908 283 169
Pohodlné a praktické nosiče
Možnosť vyskúšať si nosič
Odborný personál a poradenstvo

POŽIČOVŇA TURISTICKÝCH NOSIČOV PRE DETI

Požičajte si kvalitný a bezpečný turistický nosič pre svoje dieťa u nás v predajni Najšport v Starom Smokovci. K dispozícií máte top modely od výrobcu Littlelife, ktoré disponujú tými najlepšími bezpečnostnými prvkami, pre dokonalé zaistenie vášho dieťaťa. Okrem toho sú nosiče maximálne pohodlne aj počas dlhých turistických výstupov. Maximálna nosnosť nosičov je od 18 do 22 kg vrátane dieťaťa a nákladu. Teraz vám už nič nebráni zobrať svoje ratolesti na horské túry. Našu požičovňu nájdete vo Vysokých Tatrách v budove Hrebienok Resort II. V prípade otázok alebo rezervácie nás kontaktujte na tel. čísle 0908 283 169 alebo e-mailom starysmokovec@najsport.sk.

CENNÍK POŽIČOVNE TURISTICKÝCH NOSIČOV

Cenník požičovne turistických nosičov 1 deň 2 dni (víkend*) 3 dni 4 dní 5 - 7 dní 8 a viac dní

Záloha (hotovosť)

Turistický nosič COMFORT 8 € 14 € 20 € 25 € 30 € + 4 € 70 €

Informácie:

  • VÍKEND* - Platí pre víkendové požičanie (sobota a nedeľa). Turisticky nosič si môžete požičať už v piatok po 16:00 hod. a vrátiť až v pondelok do 11:00 hod. V tomto prípade budete platiť iba 2 dni požičovne podľa aktuálneho cenníka.

DOSTUPNÉ TURISTICKÉ NOSIČE

Turistické nosiče kategórie COMFORT - VAUDE SHUTTLE COMFORT a LITTLELLIFE ADVENTURE S2 COMFORT