Požičovňa snowboardov Starý Smokovec

Potrebujete si požičať snowboard, snowboardovú obuv alebo vakPožičovňa snowboardov v Trenčíne je otvorená počas celej sezóny aj mimo nej. Nájdete nás v budove Hrebienok Resort II v Starom Smokovci (Vysoké Tatry). K dispozícií je krátkodobá a dlhodobá forma požičovne pre vás, vaše dieťa či juniora. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0908 283 169 alebo e-mailom na starysmokovec@najsport.sk.

Požičovňa snowboardov Starý Smokovec

Požičovňa je dočasne zatvorená!

Požičovňa snowboardov a snowboardovej výstroje bude z technických príčin v zimnej sezóne 2022/2023 zatvorená. Aj naďalej môžete využiť službu požičovne na Galvaniho 2/A v Bratislave alebo na ďalších miestach. Tešíme sa na vašu návštevu!

POŽIČOVŇA SNOWBOARDOV STARÝ SMOKOVEC

Požičajte si svoj snowboardový výstroj, v ponuke máme pre vás pripravené snowboardy, snowboardové topánky, prilby, okuliare, obaly či chrániče chrbta. Taktiež si môžete požičať celý snowboardový set. Na výber máte krátkodobú a dlhodobú (ročnú) formu požičovne. Celý snowboardový sortiment je skontrolovaný, prešiel servisom a je pripravený na zimnú sezónu. Stačí len nastaviť viazanie a môžete vyraziť na svoj obľúbený svah. Našu požičovňu snowboardov teraz nájdete v Starom skomovci v budove Hrebienok Resort II (Vysoké Tatry). V prípade otázok nám zavolajte na tel. číslo 0908 283 169 alebo nám napíšte na starysmokovec@najsport.sk. Tešíme sa na vašu návštevu.