Požičovňa snežných korčúľ v Bratislave

Príďte si požičať snežné korčule Tomsen s ktorými zažijete veľa pohody a zábavy na svahu. Rezervujte si požičanie snežných korčúľ na telefónnom čísle +421 220 924 810 alebo nám zanechajte e-mail na info@najsport.sk. Našu požičovňu nájdete na Bajkalskej 2/B v Bratislave.

Požičovňa snežných korčúľ v Bratislave

CENNÍK POŽIČOVNE SNEŽNÝCH KORČÚĽ

Cenník požičovne snežných korčúľ 1 deň Každý ďalší deň Víkend*

Snežné korčule Tomsen - DIEŤA

Snežné korčule 15 € 7 € 30 €
Návleky - - -

Snežné korčule Tomsen - DOSPELÝ

Snežné korčule  18 € 9 € 36 €
Návleky - - -

Informácie:

  • Akcia víkend* platí pri požičaní snežných korčúľ od piatka 15:00 hod do pondelka 12:00 hod.
  • Zálohu za požičanú výstroj je potrebné uhradiť len v hotovosti. Po odovzdaní výstroje vám bude platba automaticky vrátená v hotovosti.
  • V prípade, že budú snežné korčule veľmi znečistené alebo poškodené sa započítava poplatok podľa individuálneho posúdenia.

SPOZNAJTE SNEŽNÉ KORČULE?

Vyskúšajte zábavné snežné korčule Tomsen, ktoré sa tešia čoraz väčšiemu záujmu. Ste milovníkmi zábavy, chcete vyskúšať niečo nové alebo zažiť adrenalínovú jazdu na vlastnej koži? Sú určené pre úplných začiatočníkov i pokročilých jazdcov, ktorý si chcú užiť slobodu na zjazdovke. U nás ich nájdete vo všetkých veľkostiach XS, S, M a L, vrátane ochranných návlekov. Príďte si požičať korčule na sneh do našej požičovne snežných korčúľ, ktorú teraz nájdete v Bratislave na Bajkalskej 2/B (Národný futbalový štadión). Stačí keď nám zavoláte na tel. číslo +421 220 924 810 alebo nám zanecháte e-mail na info@najsport.sk.

BENEFITY SNEŽNÝCH KORČÚĽ

  • Snežné korčule sa jednoducho a ľahko prenášajú, prepravujú či skladujú

  • Sú jednoduché na ovládanie a vhodné aj pre rodiny s deťmi

  • Na svahu sú maximálne obratné a komfortné

  • Naučí sa na nich lyžovať aj ten, kto pred tým nikdy nestál na lyžiach

  • Poskytujú neuveriteľnú slobodu na zjazdovke

FOTOGALÉRIA SNEŽNÝCH KORČÚĽ

PRE KOHO SÚ SNEŽNÉ KORČULE URČENÉ?

Ak ste hokejista alebo korčuliar, ktorý hľadá alternatívu k lyžiam či snowboardu. Snežné korčule sú ideálny doplnok ku korčuliarskemu tréningu.

Ste lyžiar alebo snowboardista a hľadáte zmenu? Vyskúšajte aj iné techniky jazdy po svahu. Snežné korčule sú vhodné aj pre jazdcov po poranení kolena. Počas jazdy je dokonca menšie riziko poranenia kolena a iných svalov, nakoľko tu neexistuje páka, ktorá by koleno vytočila.

Na snežných korčuliach sa naučí lyžovať aj ten, kto pred tým nikdy nestál na lyžiach. Sú vhodným doplnkom ak ste začínajúci lyžiar, kvôli ich výbornej a jednoduchej ovládateľnosti.

Ste človekom, ktorý si chce užiť viac zábavy? Vyrazte na akomkoľvek svah alebo vyskúšajte extrémnejšie jazdy na skicrosových dráhach.

Ste rodič s malým dieťaťom a chcete ho naučiť čo najlepšie lyžovať? Tieto ,,krátke lyže" vám viac počas učenia ratolesti nebudú viac zavadzať. 

S veľkou rodinou sa nemusíte tlačiť v malom preplnenom aute. Nepotrebujete si požičiavať drahé nosiče na lyže a lyžiarsku výbavu. So snežnými korčuľami Tomsen to zvládnete úplne v pohode!