Požičovňa skialpov Starý Smokovec

Požičajte si svoj skialpinistický výstroj, kde u nás máte na výber skialpové lyže, lyžiarky, pásy, palice, prilby a mnoho iného príslušenstva za skvelé ceny. Našu požičovňu nájdete na Hrebienok Resort II v Starom Smokovci. Viac informácií vám poskytneme na tel. čísle 0908 283 169 alebo nám zanechajte správu na starysmokovec@najsport.sk.

Požičovňa skialpov Starý Smokovec

Požičovňa je dočasne zatvorená!

Požičovňa skialpov a skialpinistickej výstroje bude z technických príčin v zimnej sezóne 2021/2022 zatvorená. Aj naďalej môžete využiť službu požičovne na Galvaniho 2/A v Bratislave alebo na ďalších miestach. Tešíme sa na vašu návštevu!

POŽIČOVŇA SKIALPOV STARÝ SMOKOVEC

Požičajte si svoj skialpinistický výstroj, ktorý splní vaše očakávania a perfektne vám sadne. Môžete si vybrať z ponuky skialpových lyží, skialpových lyžiarok, prilieb, palíc, pásov a iného príslušenstva. Môžete si požičať jednotlivé produkty či celýset za skvelé ceny. Požičiavaný sortiment sme pre vás zoservisovali, skontrolovali a nachystali na spokojný zážitok zo skialpinizmu. Požičovňu skialpinistikcého výstroja nájdete na Hrebienok Resort II v Starom Smokovci. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0908 283 169 alebo nám zanechajte mail na starysmokovec@najsport.sk a my vám radi pomôžeme.