Požičovňa lyží Starý Smokovec

Požičajte si tú správnu lyžiarsku výbavu (lyže, lyžiarky, palice a iné príslušenstvo) za skvelé ceny. Našu novú požičovňu lyží teraz nájdete v budove Hrebienok Resort II v Starom Smokovci. Ponúkame vám požičovňu vybavenia pre deti, študentov a dospelých vo forme krátkodobej a dlhodobej požičovne. Pre viac informácií volajte 0908 283 169 alebo nám zanechajte správnu na starysmokovec@najsport.sk.

Požičovňa lyží Starý Smokovec

Požičovňa je dočasne zatvorená!

Požičovňa lyží a lyžiarskej výstroje bude z technických príčin v zimnej sezóne 2021/2022 zatvorená. Aj naďalej môžete využiť službu požičovne na Galvaniho 2/A v Bratislave alebo na ďalších miestach. Tešíme sa na vašu návštevu!

POŽIČOVŇA LYŽÍ STARÝ SMOKOVEC

Vyberte si špičkovú lyžiarsku výstroj v novootvorenej požičovni lyží v Starom Smokovci. Na výber máte lyže, lyžiarky, palice, okuliare, obal alebo chránič chrbta. V prípade záujmu si môžete zvoliť celý lyžiarsky set za zvýhodnenú cenu. V ponuke máme krátkodobú alebo dlhodobú formu požičovne pre deti, juniorov alebo dospelých. Celá výstroj je servisovaná, skontrolovaná a pripravená na jazdenie. Stačí už len nastaviť viazanie, ktoré vám pohodlne nastavia naši skúsení zamestnanci a vybrať si svoj obľúbený svah. Našu požičovňu teraz nájdete v budove Hrebienok Resort II vo Vysokých Tatrách (Starý Smokovec). Kontaktovať nás môžete na tel. čísle 0908 283 169 alebo e-mailom na starysmokovec@najsport.sk.