Lyžiarske prilby Head

Prinášame vám americko-rakúsku spoločnosť Head, ktorá sa venuje, okrem iného, výrobe lyžiarskych prilieb. Dámske, pánske a detské lyžiarske prilby z kvalitných materiálov, ktoré naplnia vaše očakávania. Neváhajte nás kontaktovať, ak by ste mali nejaké otázky alebo sa chceli poradiť s výberom, na tel. čísle 0919 066 704 alebo na info@najsport.sk.

Lyžiarske prilby Head

Amerocko-rakúska výrobná spoločnosť Head, ktorá sídli v Kennelbachu a ktorú využíva množstvo profesionálnych športovcov, ale aj tých príležitostných. Ak by ste sa chceli dozvedieť viac o lyžiarskych prilbách a ich výbere, prečítajte si náš blogový článok - Lyžiarska prilba ako základ výbavy moderného lyžiara.

História značky Head

  • Značka Head bola v roku 1950 v americkom štáte Maryland, vtedajším leteckým inžinierom Howardom Headom, ktorý začal s výrobou prvých lyží z dreva,
  • Kvôli inováciam niekoľko krát zlomil lyže, kým zostrojil ideálny pomer iných materiálov, než dreva, vďaka čomu vyrobil najľahšie a najpevnejšie lyže v danej dobe,
  • V 60. rokoch bola vyrobená prvá tenisová raketa z hliníkového rámu, ktorá bola v roku 1969 predstavená na US Open,
  • Head v roku 1989 kúpil značky, ako Tyrolia a Mares,
  • V roku 1995 začal Head vyrábať golfové palice,
  • V roku 1997 predstavil prvú tenisovú raketu s titánu a karbónu,
  • V 2012 vyhral pod značkou Head Australian Open - Novak Djokovič a French Open - Maria Sharapova,
  • Head sa v súčasnej dobe orientuje na množstvo produktov - lyže, lyžiarky, palice, prilby, okuliare, lyžiarske príslušenstvo, snowboardy, snowboardové topánky, plávky, lopty, tenisové rakety, bedmintonové rakety a príslušenstvo pre raketové športy.

Lyžiarske prilby Head a top modelové rady

Vyberte si špičkovú lyžiarsku prilbu od renomovaného výrobcu Head. V našej ponuke nájdete modely prilieb Radar, Compact, Rev a mnoho iných:

RADAR

Prilba s integrovaným štítom, ktorá kombinuje výhody nosenia okuliarov s výhodami prilby s ochranným štítom. Pohodlie je zaručené nielen pre nositeľov dioptrických okuliarov. Táto prilba navyše poskytuje neobmedzené zorné pole a zároveň ponúka ochranu proti vetru a vode. Ochranný štít s dvoma šošovkami je vybavený špičkovou technológiou šošovky 5K a automaticky sa prispôsobuje svetelným podmienkam medzi kategóriami S1 – S3.

COMPACT

Nový rad prilieb COMPACT sa zameriava na základné prvky prilby na zimné športy: skvelý vzhľad, perfektné prispôsobenie a – čo je najdôležitejšie – špičková ochrana. COMPACT PRO W je superľahká prilba s tenkým profilom v nadčasovom dizajne, ktorá sa perfektne prispôsobí akémukoľvek tvaru hlavy vďaka patentovanému systému Sphere Fit. Pohodlné vetranie prilby zaručuje systém ventilačných kanálov so siedmimi ventilačnými otvormi.

compact-pro-w-removebg-preview

REV

Táto inovatívna prilba nastavuje nový štandard v pohodlí a prispôsobení vďaka technológii Sphere Fit. Tento patentovaný systém strihu obopína hlavu nositeľa ako nastaviteľná čiapka a ponúka homogénne, priliehavé a pohodlné nosenie pri nastavovaní veľkosti. Koniec koncov, tento zvýšený komfort a prispôsobenie tiež prispieva k mimoriadnemu nárazovému výkonu a bezpečnosti tejto prilby. Nastaviteľná ventilácia zaisťuje dokonalé vetranie prilby za všetkých podmienok, čo dopĺňa mnohé vlastnosti tejto modernej prilby.

rev

Filtrovať produkty

Ï