Lyžiarky Dalbello

Ak hľadáte zaručenú kvalitu a vysokú spokojnosť pri lyžovaní, vyberte si zo značky Dalbello tie správne lyžiarky. Máme pre vas pánske, dámske či detské lyžiarky. Ak by ste sa chceli poradiť alebo mali nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte e-mail na info@najsport.sk.

Lyžiarky Dalbello

Zakladateľmi značky Dalbello sú Alessandro a Giovanna dal Bello pracovali vo továrni na lyžiarky vo Švajčiarskom meste Henke začiatkom 60. rokov. Vyvíjajú nové technológie, vďaka ktorým chcú posúvať svoje produkty na vyšší stupeň kvality. Ak by ste sa chceli poradiť, Ako vybrať tie správne lyžiarky, prečítajte si nás blogový článok, kde sme sa tejto problematike venovali.

Technológie značky Dalbello

Vyberte si špičkové lyžiarky Dalbello a obľúbené modelové rady.

GripWalk Junior

Rodičia vedia, ako často sa deti šmýkajú pri chôdzi v lyžiarskych topánkach. Pre krajší zážitok z lyžovania s ešte zábavnejšou spoločnosťou Dalbello teraz ponúka podrážky GripWalk aj pre juniorov. Dalbello bola prvá značka, ktorá sa starala o juniorov a ich problémy s chôdzou v lyžiarskych topánkach. Predstavujú GripWalk Junior, systém viazania podošvy poskytuje rovnaké vylepšené pohodlie pri chôdzi a priľnavosť ako verzia pre dospelých.

3D Grip Texture

Nepravidelný vzor novej 3D Grip Texture dáva túto extra priľnavosť pri chôdzi na upravených zjazdovkách alebo čerstvom snehu a pozitívne ovplyvňuje vyváženú tuhosť topánky. 3D Grip Texture pridáva materiál priamo na miesto, kde je potrebné vystužiť spodnú časť škrupiny pre lepší prenos sily z topánky na lyžu. Štruktúra navyše zabraňuje poškriabaniu a zlepšuje celkovú odolnosť.

Benefity:

  • Vylepšená priľnavosť
  • Veľká životnosť a odolnosť proti poškriabaniu
  • Lepší prenos sily
  • Vyvážený ohyb spodnej časti topánky

dalbello-panterra-100-gripwalk-alpine-ski-boots-1

Powercage

Konštrukcia Powercage je revolučná vonkajšia výstužná chrbtica Dalbello pre lepší prenos sily a lepší výkon. Powercage s dvojitým vstrekovaním pozostáva z pevného PU rámu, integrovaného s druhým vstrekovaním, čo spolu vedie k ľahšiemu, štíhlejšiemu dizajnu so skvelým prenosom sily a jednoduchým obúvaním/vyzúvaním.

Hightech, vysoko-výkonná technológia tri-Injection shell molekulárne spája 3 polyméry s rôznou hustotou do jednej štruktúry.

Optimalizuje:

  • Prenos sily
  • Presné obopnutie/nasadenie chodidla
  • Jednoduchý vstup/výstup

Contour 4

Vysoký výkon nebol nikdy tak pohodlný. Anatomické obrysy vnútorných bočníc škrupiny topánok, ako aj výstuh vnútornej topánky, sú presne „zmapované“ do tvaru typického chodidla vysoko-výkonného lyžiara. Trochu extra „priestoru“ je vylisovaný vo vnútri škrupiny topánky v 4 kritických bodoch: členok, päta, prsty a chodidlo. Topánky s technológiou Contour 4 hneď po vybalení poskytujú pohodlie, presnosť a kontrolu.

PANTERRA-120-GW_D1806002-10-ohne

Filtrovať produkty