Ľadvinky

Vyberte si ideálnu športovú ľadvinku pre vaše športové aktivity. ľadvinka je nenahraditeľný spoločník pri behu, cyklistike, turistike, bežeckom lyžovaní, skialpinizme a vo voľnom čase. S výberom jedinečného dizajnu, značky, veľkosti a parametrov vám radi poradíme online alebo offline. Neváhajte a zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Ľadvinky

Ako vybrať ideálnu ľadvinku?

V nasledujúcich riadkoch vám poradíme, ako si vybrať ideálnu ľadvinku. Pri výbere je potrebné zvážiť predovšetkým hmotnosť, mieru nastaviteľnosti, veľkosť, vrecká, účel využívania, značku, farbu a pod. 

  • Účel využitia - Pri výbere tej správnej ľadvinky nezabúdajte na fakt, že kde a za akých okolností ju budete používať. Ak napríklad často beháte a neradi nosíte veľký ruksak na chrbte, potrebujete nosiť len pár drobnosti, ľadvinka je ideálnou alternatívou. Pre bežné športové aktivity, ako je beh, beh na lyžiach (bežkovanie) alebo cyklistika oceníte veľké priehradky na fľašu, úložný priestor na mobilný telefón, sluchadlá, peňaženku, kľúče a dobré veci. Na trhu nájdete množstvo ladviniek pre voľný čas a šport. Od toho sa ďalej odvíja veľkosť, dizajn, materiál a iné parametre (napr. vodeodolnosť).
  • Veľkosť ľadvinky - V prvom rade je potrebné si ujasniť na čo budete ľadvinku používať. Napríklad na turistiku budete potrebovať o niečo väčšiu, ako napríklad na voľný čas.
  • Miera nastaviteľnosti - Nie je pri ľadvinkách samozrejmosťou a práve preto, buďte pri výbere oveľa obozretnejší. Taktiež myslite na fakt, koľko vrstiev oblečenia budete pod ľadvinku nosiť.
  • Hmotnosť - Je nevyhnutná informácia o tom koľko vlastne ľadvinka váži. Určite nie je na škodu, ak poznáte váhu vašej ľadvinky, aby sa nestalo, že vás pri športových aktivitách začne časom obmedzovať.
  • Vrecka - Pri výbere si zvážte, či potrebujete iba jedno veľké vrecko alebo niekoľko menších, potrebujete priehradku na vodu alebo nie? V tomto treba mať jasno, preto vyskúšajte či sa vám do vrecka zmestia veci, ktoré budete štandardne prepravovať (napr. zmestí sa vám tam peňaženka, mobil alebo kľúče).

Športová kapsička

Filtrovať produkty