Kross Hexagon

Vyskúšajte univerzálny model horského bicykla Kross Hexagon, ktorý je vhodný na jazdu v v lesnom teréne, na rozbitých cestách. Predná odpružená vidlica sa zameriava na komfort a širšie plášte zaisťujú pohodlnú jazdu. Pre viac info nám zavolajte nám na tel. číslo 0919 066 704 alebo nám zanechajte správu na info@najsport.sk.

Kross Hexagon

Spoznajte horský bicykel Kross Hexagon

Hľadáte dobre vybavený a pritom univerzálny horský hardtailový bicykel Kross? Modelová rada od výrobcu Kross Hexagon je ideálnou voľbou práve pre vás. Všetci chceme občas vypadnúť z mesta a oddýchnuť si v lese, ďaleko od civilizácie. V tomto prípade vám nestojí za to, aby vás bicykel obmedzoval. Kross Hexagon je určený pre tých, ktorí majú radi všestrannosť za dostupnú cenu. Je to cenovo dostupný mestský bicykel, ktorý možno obuť do širších terénnych pneumatík. Pohodlná geometria vám umožňuje zaujať uvoľnenú polohu za riadidlami pre ľahké sledovanie okolia.

  • Rám bicykla (Aluminium Performance) - Rám je vyrobený z materiálu Aluminium Performance. Táto špeciálna hliníková zliatina 6061 dodáva bicyklu tuhosť a odolnosť voči preťaženiu a zlomeniu. Zároveň ide o pomerne ľahký materiál, ktorý svojimi vlastnosťami dokáže prekvapiť nejedného cyklistu. Rám je lakovaný práškom, čo sa premieta do jeho trvanlivosti a odolnosti voči mechanickému poškodeniu.
  • Kvalitné komponenty a cyklopríslušenstvo - Kross Hexagon je osvedčený doplnok Shimano, ktorý vám dáva 21 prevodov. Je to veľmi jednoduché použitie a lacné servírovanie. Brzdy zaisťujú bezpečné brzdenie, zaručuje dostatočnú brzdnú silu, ktorá vás zastaví v každej situácii. Náš rad rekreačných horských bicyklov obsahuje aj odpružené vidlice, ktoré uľahčujú zvládanie nerovností a prekonávanie malých terénnych prekážok, ktoré by vám mohli stáť v ceste.

Kross Hexagon

Modely bicykla Kross Hexagon

  • Hexagon 8.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Performance, vidlica: SR Suntour XCR 32 RLR AIR, zadná prehadzovačka: Shimano Deore M592, prešmýkač: Shimano Altus M2020, kazeta: Shimano HG200, brzdy: Shimano MT200 (hydraulické).
  • Hexagon 7.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Performance, vidlica: SR Suntour XCM RL, zadná prehadzovačka: Shimano Deore M592, prešmýkač: Shimano Altus M2020, kazeta: Shimano HG200, brzdy: Shimano MT200 (hydraulické).
  • Hexagon 6.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Performance, vidlica: SR Suntour XCM RL, pohon: Shimano Tourney TY710, kazeta: Shimano HG200.
  • Hexagon 5.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Performance, vidlica: SR Suntour XCE 28, pohon: Shimano Acera M360, kazeta: Shimano HG200.
  • Hexagon 3.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Performance, vidlica: Kross, pohon: Shimano Altus M310, kazeta: Shimano MF TZ500.
  • Hexagon 2.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Performance, vidlica: Kross, pohon: Shimano Altus M310, kazeta: Shimano MF TZ500.
  • Hexagon 1.0 - rám: hliníkový rám Aluminium Performance, vidlica: Kross, pohon: Shimano Tourney TY710, kazeta: Sunrace MFM2A.

Filtrovať produkty

Ï