Cyklistické návleky na tretry

Cyklistické návleky na tretry sú dôležitým doplnkom pre cyklistov, ktorí chcú udržať svoje nohy v teple a suchu počas jazdy na bicykli alebo elektrobicykli. Osobný e-shop poradca +421220924810. Radi vám poradíme na našich predajniach v BratislaveTrenčíne a na Kubínskej holi.

Cyklistické návleky na tretry

Cyklistické návleky na tretry

Vitajte v našej kategórii cyklistických návlekov na tretry, kde nájdete široký výber produktov určených na ochranu vašich cyklistických topánok pred nepriaznivým počasím a zlepšenie vašej viditeľnosti počas jazdy. Cyklistické návleky na nohy sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré zaručujú odolnosť voči vode a vetru, zatiaľ čo zaisťujú pohodlné nosenie.

Prečo si vybrať naše cyklistické návleky na tretry?

  • Vodoodolnosť a vetruvzdornosť: Naše návleky sú navrhnuté tak, aby vaše nohy zostali suché a teplé aj počas daždivých alebo veterných dní.
  • Zlepšená viditeľnosť: Mnohé z našich modelov obsahujú reflexné prvky, ktoré zvyšujú vašu bezpečnosť pri jazde za zhoršených svetelných podmienok.
  • Kompatibilita: Ponúkame návleky, ktoré sú kompatibilné s väčšinou typov cyklistických topánok a pedálových systémov.
  • Ľahká údržba: Návleky sú navrhnuté tak, aby boli ľahko umývateľné, čo zabezpečuje dlhšiu životnosť a čistotu.

Objavte našu ponuku návlekov na tretry

Ponúkame návleky v rôznych veľkostiach, farbách a štýloch, aby sme vyhoveli potrebám každého cyklisty. Či už hľadáte návleky na bežné použitie alebo pre profesionálne preteky, u nás nájdete produkty, ktoré splnia vaše očakávania. Zobraziť naše produkty nižšie a nájdite ideálne návleky, ktoré ochránia vaše cyklistické tretry a zároveň zvýšia vašu viditeľnosť na ceste.

Prečítajte si hodnotenia od našich zákazníkov a objavte, ako naše návleky na tretry pomohli iným cyklistom zlepšiť ich jazdný komfort a bezpečnosť. Nezabudnite sa tiež pozrieť na naše príručky a blogy, kde nájdete užitočné tipy na výber a údržbu vašich cyklistických návlekov.

Tabuľka veľkosti cyklistických návlekov na tretry

Pri výbere správnej veľkosti cyklistických návlekov na tretry je dôležité zohľadniť veľkosť vašich cyklistických topánok. Nasledujúca tabuľka vám pomôže určiť, ktorá veľkosť návlekov bude pre vás najvhodnejšia.

Veľkosť Veľkosť topánky (EU) Veľkosť topánky (US) Veľkosť topánky (UK)
S 36 - 39 4,5 - 7 3,5 - 6
M 40 - 42 7,5 - 9 6,5 - 8
L 43 - 45 9,5 - 11 8,5 - 10
XL 46 - 48 11,5 - 13 10,5 -12
XXL 49 - 50 13,5 - 15 12,5 - 14

Tipy pre výber správnej veľkosti:

  • Ak sa vaša veľkosť topánok nachádza na hranici medzi dvoma veľkosťami návlekov, odporúčame vybrať väčšiu veľkosť pre pohodlnejšie používanie.
  • Vždy zvážte aj štýl a materiál vašich cyklistických topánok, pretože niektoré modely môžu byť robustnejšie a môžu si vyžadovať väčšiu veľkosť návleku.

Filtrovať produkty