Ako zabalíme a doručíme bicykel alebo e-bike

Chcete vedieť ako zabalíme, odošleme a doručíme váš nový bicykel alebo elektrobicykel? Vedeli ste, že bicykle alebo e-bike zasielame riadne nastavené, plne funkčné a dôkladne zabalené? Okrem toho, že si ukážeme ako to prebieha na našej strane. Zároveň vám poradíme, ako doručený bicykel jednoducho vybalíte a skompletizujete.

Ako zabalíme a doručíme bicykel alebo e-bike

1. Prijmeme objednávku

Úspešne prijmeme vami realizovanú elektronickú objednávku na našom e-shope najsport.sk. Tovar nájdeme, pripravíme a skompletizujeme. Objednávku nakoniec skontrolujeme a v prípade vzniku nových skutočnosti (napr. je skladom u dodávateľa) vás bezodkladne kontaktujeme telefonicky alebo e-mailom.

2. Stontrolujeme a nastavíme

Váš bicykel či e-bike si z expedície v krátkej dobe preberie servisný technik. Nastaví a zloží všetky súčiastky (napr. prehadzovačku, radenie, dofúka plášte a pod.) tak, aby navzájom správne fungovali. Ak je bicykel vystavený na predajni, tak túto kontrolu realizuje ešte pred samotným vystavením. Viac informácií o nastavení a zložení nájdete na tomto odkaze.

3. Bezpečne zabalíme

Bicyklu pripravíme vhodnú krabicu a všetky jeho časti obalíme do špeciálnej ochrannej fólie alebo papiera, aby nedošlo počas prepravy k poškodeniu. Do vnútra krabice vložíme faktúru, záručný list a ďalšie informácie. Bicykel alebo e-bike pripravíme na expedíciu a čakáme na vyzdvihnutie od kuriéra. Viac sa dozviete na tomto odkaze.

4. Odošleme a doručíme

Ak od vás obdržíme objednávku do 11:00 hod počas pracovných dni, tak ju odosielame v deň objednania. Ak ju prijmeme po 11:00 hod, tak balík expedujeme najbližší pracovný deň. Kuriér doručí balík zvyčajne do 24 hodín. Celý proces od objednávky až po doručenie môže trvať od 1 do 2 pracovných dní. Viac informácií sa dozviete na tomto odkaze. Neváhajte a nechajte si poslať bicykel na naše odberné miesto, kde ho poskladajú odborníci.

5. Vybalíte a nastavíte

Po doručení kuriérom skontrolujete krabicu a to najmä to, či je v poriadku. Následne bicykel rozbaľte a odstráňte všetky ochranné časti. Namontujte riadidlá a predstavec imbusovým kľúčom. Nahoďte predné koleso, pedále a sedlovku pritiahnite upínakom. Celý postup, ako aj inštruktážne video nájdete v tomto článku

6. Môžete jazdiť

Na takto skompletizovanom a nastavenom bicykli alebo elektrobicykli môžete začať hneď jazdiť. Po najazdení približne 250 km, alebo dvoch mesiacoch od kúpy sa u nás objednajte na bezplatnú garančnú prehliadku. Náš servisný technik bicykel ešte raz skontroluje, nastaví, dotiahne všetky jeho časti a potvrdí záručnú prehliadku. Objednať sa môžete na tomto odkaze. Neváhajte a nechajte si vykonať záručnú prehliadku na jednom z našich partnerských odberných miest.